Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasati mai baieti
    CA O SA FIE BINE BINE
    O saptamana faina tuturor
    sigpic

    Comment


    • Sunt curios, ce era in "diplomatul" ala ?
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • Erau sculele meseriasului: o lampa cu ultra violente (pentru "bronzat" parbrizul), o masina de gaurit (parbrize) si alte ustensile, parca mai avea si niste plexiglas.

        Prezenta o sa o pun cand ajung acasa.

        Comment


        • Ce face baietii? Va simteti bine?

          Frumoasa intalnirea, chiar educativa. Ne vedem miercuri...
          sigpic42.453.149

          Comment


          • Eu da ! Mai ales ca astazi am imbatranit cu un an si am schimbat si "prefixul" ... am intrat in randul celor cu 30+ ... succesuri :-)
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • La Multi Ani!!!


              Spor in afaceri si bafta in viata.

              Comment


              • Multam ,iar sanatatea si familia sa fie pe primul loc

                Comment


                • si la mai mare
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • Multumesc frumos :-) si miercuri poate reusesc sa ajung la intalnire ... nu promit ...
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • La multi ani!

                      Multa fericire, dragoste, multi bani si mai ales multa sanatate alaturi de cei dragi tie!Nu uita de Loganel.........
                      Multumesc tuturor pentru ajutorul cu stema.......
                      Ne vedem miercuri..................
                      Last edited by gold8xspeed; 6 July 2010, 07:16. Reason: mult i

                      My Car

                      Comment


                      • La multi ani Cata_alex52 , sanatate si multi multi bani..............
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • multi ani cat_alex52 !
                          sa fii fericit !
                          Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                          Comment


                          • Multi ani traiasca, multi ani traiasca, la multi ani...cine sa traiasca,cine sa traiasca, cata sa traiasca,cata sa traiasca, la muuuulti aniii !! Sa fii fericit alaturi de cei dragi,sanatos si criza sa te ocoleasca cat mai mult. Multi inainte :*
                            aaa...si nu uita de loganel,bucura-te cat mai mult de el..
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • La multi ani Cata! Sa iti dea D-zeu sanatate si toate cele bune
                              Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                              Comment


                              • Baieti mei va salut din Brasov....de aceea nu am mai ajuns pe la intalniri...dar nu stiu daca se mai fac intalniri aici. Am vazut cativa loganisti pe aici cu care m-au claxonat ca au vazut sigla logan club, i-am salutat prin trafic dar cum opresc pe cineva intreb ce se intampla...reprezint pe timp de vara Iasul aici :P Va pup si ne auzim Cristy JXW

                                Gata i-am contactat pe baieti si ma intalnesc cu ei....asa ca pe timpu verii Logan Club Brasov...Daca vreti sa faceti o plimbare va astept :*
                                Last edited by cristy1986cj; 6 July 2010, 17:28. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic
                                https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google