A Treia Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in sfarsit, mergem la iasi! sunt pentru pensuinea crystal! mi se pare ok!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Crystal super ok. La pretul de 52,5lei/pers/noapte este ok.

      Comment


      • Valeriu, nici nu aş fi spus că se pot obţine preţuri aşa de bune (dacă este să ne luam doar după poze)! Ceea ce este un lucru benefic (sau nu?)!
        Ce mă încîntă: arată foarte bine (deocamdată vorbim doar de poze), preţul este foarte bun, are masă de tenis şi biliard.
        Ce mă "nedumireşte": la toate aceste calităţi, de ce nu este mai cunoscută? Nu mă refer la mine, ci la ceilalţi ieşeni.

        Hai... să fie într-un ceas bun!
        Last edited by RaduCA; 3 February 2009, 21:23.
        Corectaţi-mă dacă greşesc, poate aşa mai învăţ şi eu ceva.

        Comment


        • Offtopic putin: Important este sa ne fie noua cunoscuta, celor din afara. Ca daca o cunosteau iesenii, ca avem pardon, era de rau. Nu spun motivele. Barbatii stiu de ce.

          Comment


          • Si din punctul meu de vedere pensiunea Crystal e ok deocamdata
            Astept si eu sa vad ce zic iesenii dupa o "vizionare" pe viu.
            GL-22-TOF

            Comment


            • salutare..eu am gasit pensiunea zilele trecute pe net...dar am vazut pretul de 130 ron pe noapte si nu am mai insistat....
              felicitari valeriuciprian pt "negociere "

              apropoo pensiunea nu este chair insalbaticie asa cum se vroia la inceput dar nici in buricul targului nu e o sa iau legatura cu colegii ca sa mergem la fata locului pt mai multe detalii
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • felicitari pentru descoperiri am sa ma deplasez la fata locului pentru o verificare vizuala..... locatia este in cartierul pacuret... un fel de ferentari al iasi-ului.... sper sa aiba parcare pazita ca eu nu mi-as parca nici o ora ziua acolo masina

                detalii suplimentare pensiunea gabriel:
                - imaginile sunt denumite pentru a va fi usoara localizarea, respectiv corpul I sau II
                - camerele din corpul nou mai sunt dotate cu baie in camera cu dus + tv + incalzire
                - Restaurantul (sala de mese) este doar unul si este situat in pensiunea veche
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • apropo de krystal revin cu ceva detalii... se pare ca intre timp zona s-a mai upgradat si civilizat, in ultima vreme rasarind in jur vilute si un covor asfaltic... deci suna bine... daca incapem toti e perfect. haideti sa ne(va) hotarati si sa luam o decizie....

                  propunere indecenta: ca divertisment ce ziceti de o seara karaoke sambata seara, iar vineri de o iesire in motor: un club cu biliard, tenis, darts finalizata cu o sueta, o carte la pension ?

                  raduca... da-mi un privat cu telefonul tau pentru a te avea in lista, nu prea ai scutire de la a 3a intalnire :P
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • Originally posted by euromarket View Post
                    [...] raduca... nu prea ai scutire de la a 3a intalnire :P
                    Nu mi-am propus să lipsesc decît dacă sînt "în plus".
                    Corectaţi-mă dacă greşesc, poate aşa mai învăţ şi eu ceva.

                    Comment


                    • Ionut, te anuntam din timp referitor la aceasta posibilitate.

                      Comment


                      • Revin cu noutati. S-a stabilit in grupul nostru, urmatoarele :
                        - Toti galatenii participanti la intalnirea de la Iasi, ne vom caza in weekendul ce precede intalnirea, undeva in judetul Bacau, la o pensiune intr-o zona muntoasa. Acestora li se vor alatura Cory din Focsani si cativa loganisti din Bacau.
                        - Duminica dimineata ne vom incolona si drum intins catre Iasi, pentru programul stabilit ulterior de catre organizatorii ieseni.

                        Scuze pentru neplacerile create cumva de decizia noastra.

                        Comment


                        • Se mai face intalnirea la Iasi din martie? Va ca deja este al treilea post consecutiv. Mai bine dau quote la primul meu post.

                          Comment


                          • Oricum ar fi, sper ca macar reuniunea de la Barlogul Ursului sa ramana in picioare.
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • Se face intalnirea, in seara asta ne-am adunat si am mai stabilit cate ceva pentru intalnire.

                              Comment


                              • Asteptam si noi ceva noutati, planuri, discutii... nu mai fiti asa de secretosi
                                Oricum, asteptam vesti...
                                GL-22-TOF

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google