A Treia Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    scuze de off topic.....Bun exemplu ai mai dat la chestia cu meniul..)
    oricum..daca m-ai dat si ca exemplu..sa stii ca ai nimerit-o.oricum,copilul va papa din farfurie de la "masa"....deci, vor doar 2 meniuri la mine.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #92
      LISTA DE PREZENTA LA INTALNIRE
      Piatra Neamt
      1. RazvanB
      2. Cristi3775

      Galati
      1. Gl_mmm
      2. Nikolas_bnm
      3. Valeriuciprian
      4. Lupulucian - [ 2 persoane ] - ce-o fi
      5. Iashca-[2 pers+1copil]
      6. Danielliviu


      Focsani
      1. Cory - Focsani

      Vaslui
      1. Radu_Lyn - Vaslui
      2. Andru_vs - Vaslui
      ?. Bubu ?
      ?. Tiganu ?

      Botosani
      ? Lucialina ?

      Bacau
      ? ?


      LISTA DE CAZARE
      1. Gl_mmm - Galati - 1 camera 2 nopti
      2. Nikolas_bnm - Galati -2 nopti in camera la vecini
      3. Valeriuciprian - Galati -2 camere 2 nopti
      4. Cory - Focsani - 1 camera, 2 nopti (cu rezerve, e posibil sa fiu plecat din tara)
      5. Lupulucian - Galati - 1 camera , doua nopti
      6. Iashca- Galati - 1 camera, 2 nopti
      7. Danielliviu - Galati - 1 camera, 2 nopti.

      Comment


      • #93
        Originally posted by euromarket View Post
        - valeriu cred ca intrebarea ta cu privire la faptul ca se misca ceva sau nu aici, se adresa participantilor la intalnire nu ?
        .
        Si la unii si la altii

        LISTA DE PREZENTA LA INTALNIRE
        Piatra Neamt
        1. RazvanB
        2. Cristi3775

        Galati
        1. Gl_mmm
        2. Nikolas_bnm
        3. Valeriuciprian [2 persoane +2 copii] cat depre mancare...2 portii de corba/supa,2 snitele cu cartofi prajiti,de baut ce-o fi fara alcool.
        4. Lupulucian - [ 2 persoane ] - ce-o fi
        5. Iashca-[2 pers+1copil]
        6. Danielliviu


        Focsani
        1. Cory - Focsani

        Vaslui
        1. Radu_Lyn - Vaslui
        2. Andru_vs - Vaslui
        ?. Bubu ?
        ?. Tiganu ?

        Botosani
        ? Lucialina ?

        Bacau
        ? ?


        LISTA DE CAZARE
        1. Gl_mmm - Galati - 1 camera 2 nopti
        2. Nikolas_bnm - Galati -2 nopti in camera la vecini
        3. Valeriuciprian - Galati -2 camere 2 nopti
        4. Cory - Focsani - 1 camera, 2 nopti (cu rezerve, e posibil sa fiu plecat din tara)
        5. Lupulucian - Galati - 1 camera , doua nopti
        6. Iashca- Galati - 1 camera, 2 nopti
        7. Danielliviu - Galati - 1 camera, 2 nopti.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Vine si Bacaul, dar ne organizam mai greu. Macar la intalnirea de duminica si tot se vine. N-am zis inca nimic ca sa discut cu colegii la intalnire, dar nu scapati de noi

          Comment


          • #95
            Asa cum am stabilit sambata trecuta, cand am avut placerea sa va cunosc pe cativa dintre voi, am stabilit ca saptamana asta, sa incepeti sa postati variantele de cazare. Maine se face o saptamana in cap. Cum stam si care este tendinta? Trece timpul fratilor si odata cu el si .......nu spun ce. Va las pe voi sa spuneti in locul meu. Stima.

            PS. Sincer, daca pana la 5 februarie , cel tarziu, nu avem ceva concret, nu cred ca se va mai putea concretiza ceva.

            Comment


            • #96
              ciudat

              am postat de doua ori si nu mai gasesc posturile..... cred ca nu s-au inregistrat... poate e de la netul meu

              am gasit o varianta de cazare care sa satisfaca cerintele voastre.... daca v-ati putea invarti la un buget de 120-130 ron/noapte ar fi alta piesa..... daca se anunta sa fie vreo 15 camere ocupate inseamna si in salbaticie si la preturi pana intr-o suta de roni.... nici in jurul iasiului nu am gasit.... macar daca ar fi 2 pensiuni alaturate... ca in rest in banii si conditiile alea nu gasesc pensiuni mai mari de 7-8 camere.

              Attached Files
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • #97
                Ionut euromarket, asta-i toata oferta de pana acum? Tot ce s-a putut gasi sub 100 de roni pe noapte? Imi vine greu sa cred la ce zone frumoase aveti pe acolo. Nu-i bai daca este mai departe de Iasi.

                Comment


                • #98
                  lupule iasul e frumos dar e scump. sub 100 ron nu gasesc conditii de cazare fara gandaci sau camere de inchiriat cu ora. am apelat la o firma specializata si mi-au recomdat o pensiune la care nu am ajuns. in rest toate pensiunile din iasi care au conditii de cazare acceptabile au tarife de la 140 ron in sus. verific si cealalta pensiune si revin cu un raspuns... dar la cum se agita lumea pe aici se pare ca e vorba de 5 camere.
                  IS 10 LNC Facebook

                  Comment


                  • #99
                    Da Ionut, cam asa se vehiculeaza, dar atentie!!!!!!!! Doar din Galati suntem 6 camere. Plus Cory din Focsani. Deci nu-i chiar asa de superficiala treaba la noi.

                    Comment


                    • Deci sa inteleg ca se renunta la aceasta intalnire?
                      sigpic

                      Comment


                      • baieti...va cazez inapoi la pensiune in neamt?....si mergem duminica toti la iasi?
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Cristi iti dai seama la cat o sa se ridice toata afacerea? Drum Galati Piatra, drum Piatra Iasi, drum Iasi Galati. O facem nationala de acuma.
                          Oricum este tentant. Atat de tentant, incat ma bate gandul s-o facem ca data trecuta.

                          Comment


                          • Acuma am calculat costurile. Diferenta de benzina, o castigi in pretul camerelor. La Iasi,vad ca ceva decent,gasesti undeva in jurul a 140-170 ron.La mine,gasesti 80-100 ron. Calculand la 2 zile,iese diferenta de benzina...nu?

                            Oricum,nu vreau sa ma bag peste Ionut, faceam si eu o abstractie.Acu sper sa nu se supere pe mine,ca am prezicat aceste lucruri.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • deci daca ar fi de ales avem si noi de unde alege..doar ca preturile aici la iasi..se invartesc in jurul a 130 ron de camera dubla...

                              astept azi niste telefoane sa vad daca am gasit ceva... am rugat-o pe sora mea sa vada daca poate obtine ceva % din pretul intreg la niste hoteluri din iasi...asta in cazul in care venim cu cererea de 10 camere de cazare

                              @cristi3775 nu se supara nimeni pe tine stim ca ai spus-o in gluma apropoo incercam sa nu intre in discutie sa fie cazarea la neamt...o sa facem tot posibilul sa obtinem niste reduceri ceva...:-??
                              Last edited by euromarket; 29 January 2009, 14:31.
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • ar merge si asa.....cum a zis cristi.... pana una alta noi nu avem actiuni la unitatile hoteliere din zona ca ne creasca profitul daca stam la ei.... dar realitatea e ca chiar nu e ceva mai jos de atat, ca nu imi permit la gandaci si c*rve.... corect nu ?

                                iasi e un oras universitar care se remarca prin traditia si incarcatura istorica, imbinata cu atmosfera stundenteasca, mult tineret si zarva mare, dar cu toate astea posibilitatile de divertisment sunt limitate si strazile sunt rupte..... cam ca bucurestiul anilor '95... imi iubesc orasul dar imi pare rau ca deprima vizitatorii sai

                                cu toate astea daca ne gandim bine, scopul intalnirii e sa ne cunoastem cu toti si daca suntem limitati de resurse putem sa ne rezumam la intalnirea efectiva si masa de dupa....
                                in iasi nu prea este salbaticie si nici atat de multe locuri de cazare la un astfel de pret

                                sa ne cazam separat si sa ne intalnim iar nu e cea mai buna solutie....

                                nu vreau sa mai fie luata peste picior aceasta intalnire, asa cum s-a facut de la inceput si se continua sa se faca .... pentru ca daca asa se pune problema, parerea mea e ca o facem degeaba, serios.... unu ne ia ca nu se misca nimic, ca sa ne miscam mai cu talent, aaaa da nu se mai tine si faze din astea si altii... ochi aveti toti, sau poate asta era si ideea, nu?
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google