Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc damar65 si ramane cum am vorbit ptr. celelalte probleme cand te hotarasti dai un tel.multumesc inca o data.

    Comment


    • kormoran

      Originally posted by VanDiesel View Post
      2 anvelope 195/65/15 kormoran; utilizate un sezon; 150 lei ambele;
      nu sunt 185/65/15 ca cele originale?

      Comment


      • Vand senzori de parcare. Setul contine 4 senzori, unitate centrala, afisaj LED si freza de gaurire bara. Nou, nefolosit, poza reala. Pret 100 roni (fix).
        Attached Files

        Comment


        • vand suport ochelari logan=25ron+transport

          vand set becuri consola centrala=30ron

          vand diuze tip perdea de pe c4=45ron

          ptr. cei din iasi ne putem intalni dupa ora 18
          nr tel 0751079776

          Comment


          • salut

            vand 2 oglinzi electrice si incalzite de logan...cea din stanga are plasticul zgariat .. iar cea din dreapta arata impecabil..doar ca trepideaza putin gemuletzul in mers..trebuie fixat...pret negociabil...

            id : night_vision31

            Comment


            • Placute frana ATE

              De vanzare, set placute frana fata marca ATE pt dacia logan 2005+. Placutele sunt noi noute. In magazin le gasiti la 200 ron +. La mine si pentru membri la 130 ron fix. Pentru doritori, am 2 seturi in total ( unul il pastrez pt mine, dar care vor este si cel de-al doilea de vanzare)

              Tel: 0749035185
              Attached Files

              Comment


              • Daca pe Daciashop costa 140 fix si stim ca aia-s scumpi, atunci si 130 la tine e mult. Dai cu 100?

                Cand bagi la inaintare preturi de 200+, gandeste-te ca nu vorbesti numai cu aerieni pe aici care n-au vazut altceva decat Autocenter sau recte magazin dealerul lui peste.
                Last edited by mr.K; 11 April 2011, 10:23.

                Comment


                • salut caut si eu un set de boxe pt loganul meu eu le mai am pe cele originale si merg f bine dar au putere mica ceva oferte sau recomandari?

                  Comment


                  • Recomand diuzele de la Mario_09 daca sunt de cele pergea asemanatoare cu peugeotul recomand la toata lumea!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • vand suport ochelari logan=25ron+transport

                      vand set becuri consola centrala=30ron

                      vand diuze tip perdea de pe c4=45ron

                      ptr. cei din iasi ne putem intalni dupa ora 18
                      nr tel 0751079776

                      CIUCIOSU sunt diuzele de pe CITROEN C4 si care sunt si in tutorialul prezentat de cristulea cu codul 6348 H4
                      Last edited by mario_09; 12 April 2011, 14:31. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Eu am laptop-uri noi la vanzare.pret mai mic decat peste tot !!
                        Core I3 de la HP la 2499 lei garantie la hp !!
                        Pentru detalii contacti-ma.
                        Am laptop-uri incepand de la 600 lei
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • mario il cheama cristi streulea nu cum ai spus tu ....
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Vand LED-uri albe si rosii pentru bord Dacia Logan si nu numai, (3 pt. ace turometru, 6 pt. display si 3 pt. kilometraj) cu tot cu manopera la pretul de 60 lei.
                            tel. 0741023454
                            Blue Diesel Tech

                            Comment


                            • Care vrea plase de tantari ca de acu vine musca ? La masini la barci la geamuri si usi!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • ioooon mi-au scapat cateva litere imi cer scuze am ceva probleme cu tastatura

                                vand suport ochelari logan=25ron+transport

                                vand set becuri consola centrala=30ron

                                vand diuze tip perdea de pe c4

                                ptr. cei din iasi ne putem intalni dupa ora 18
                                nr tel 0751079776
                                Last edited by mario_09; 13 April 2011, 12:38. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google