Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cristyans View Post
    pentru cei interesati de jante de tabla pentru logan, gasiti in magazin de piese auto la 105 ron / buc
    Unde? In care magazin?

    Comment


    • care este magazinul unde gasim jante

      Comment


      • magazinul de unde an cumparat eu jante logan cu 100 ron este la jumatatea distantei intre gara nicolina si podul de piatra

        Comment


        • De cine-s fabricate jantele alea de 105 lei bucata? Imi inchipui ca nu-s Renault.

          Comment


          • Jante???

            Sunt de Conex jantele. La pretul asta nu gasesti altceva. Ei le iau cu 80 de lei/bucata de la Conex si le dau cu 105 lei/bucata. Asta e traseul. Nu e greu de verificat.

            My Car

            Comment


            • Atunci sunt fier mort, precum harletele din bazar.

              Comment


              • TE sustin ciprian!!!! ai dreptate!! La-s asa nea dane!!!!
                Ceva jante in cinci prezoane am si eu!!!
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Originally posted by gold8xspeed View Post
                  Sunt de Conex jantele. La pretul asta nu gasesti altceva. Ei le iau cu 80 de lei/bucata de la Conex si le dau cu 105 lei/bucata. Asta e traseul. Nu e greu de verificat.
                  salutare nea dan ai triple de alea ? daca da zimi te rog un pret mersi

                  Comment


                  • nu promovez aceste jante, doar am dat o varianta ieftina, ganditiva ca de la conex cumparam nenumarate lucruri pt auto, si is ok, nu o sa tine o viata jantele astea, dar avand in vedere ca le pun pe cauciucuri de iarna, daca ma tin 4 ierni e ok, acum depinde si pe ce fel de drumuri mergeti

                    Comment


                    • Conex

                      Sa stiti lucrurile de la Conex sunt calitative, puteti vb cu 24CIC, el stie mai bine ca e prin zona. Apropo nu-l mai vad postand de o perioada buna.....

                      My Car

                      Comment


                      • cumpar plafoniera logan,pret rezonabil 0755037079 dan

                        Comment


                        • te servesc eu bre si ai gratis ventilatoru`
                          Attached Files
                          sigpic42.453.149

                          Comment


                          • scuzati offtopicul dar e tare de tot Hrib
                            Last edited by romeo-alex; 21 September 2011, 23:34. Reason: scuze ptr OFFTOPIC

                            Comment


                            • nenea hrib da o vreau pentru strabunica mea ca este deo seama cu ea, cred ca are sai placa multumesc oricum ca te-ai gindit si la ea
                              Last edited by pmilogan; 22 September 2011, 18:15.

                              Comment


                              • Originally posted by pmilogan View Post
                                cumpar plafoniera logan,pret rezonabil 0755037079 dan
                                sunt pe aici pe forum cu 35 ron

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google