Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stopuri led

    Vand stopuri full led custom. Pret 500 ron negociabil. Detalii PM.
    Attached Files

    My Car

    Comment


    • frumoase si tretul e frumos si el

      pretul scuzati
      Last edited by ciprian_m; 4 October 2011, 15:45. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • da prietene asa este dar ce este frumos nu poate sa fie si ieftin nu?

        Comment


        • inca valabil
          salut vand dvd pioneer 600ron
          Attached Files

          Comment


          • Vand filtru de ulei Renault pentru logan Diesel (cod 8200768913) .
            L-am cumparat de la autocenter dar am descoperit ca acest cod e pentru diesel nu benzina cum am eu asa ca il dau cu 20 RON. Astept pm.
            Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

            Comment


            • Vand doua anvelope AVON ICE Touring 185/65R15, uzura 40-45%, pret 100lei ambele.
              tel.0728814093
              Attached Files
              Blue Diesel Tech

              Comment



              • Noroc si Spor, la toti!

                Cumpar 4 jante otel originale, purtate pe Logan dar sa nu fi fost lovite;
                Ofer 250 ron in Iasi.

                Comment


                • salutare baieti caut si eu un scaun de copil pt masina

                  Comment


                  • Anvelope 4 bucati

                    Vand 4 anvelope reesapate Marca SCOP,profil sport in stare foarte buna dimensiuni 195- 65- R15.Pret 350 negociabil
                    PS:Anvelopele se vand fara jante.Le-am avut pe masina si a trebuit sa bag cele de iarna.
                    Attached Files
                    Last edited by cristy1986cj; 6 October 2011, 23:52.
                    sigpic
                    https://danielacojocaruband.wordpress.com/

                    Comment


                    • #1386 ... vandut.

                      1. Vand o pereche adidasi Lotto Air Zone absolut noi, marimea 39, pret 80lei.


                      2. Generaţia X - Cell Antena este un produs inovator utilizeaza antena telefoane mobile interne şi extinde autonomia acestuia. ÃŽn extinderea gamei de antena interna să obţineţi o mai bună recepţie şi de mai multe bare la indicatorul de antena.
                      ÃŽmbunătăţeşte recepţia şi claritate. Puteţi pur şi simplu pot auzi apeluri mai bine.
                      Funcţionează ca o antenă pe telefonul tău mobil.
                      Antena de foita de aur este atât de ultra-subţire ca se potriveşte aproape la orice telefon mobil.
                      Pret 7lei bucata.

                      3. LG GD510, negru, decodat, incarcator, cutie, acte, garantie inca 7 luni, card 2Gb, husa neagra piele, casti, stylus, acumulator rezerva.
                      aspect nota 9,8/10 (carcasa spate foarte usoare urme de stergere de la scos si introdus in husa) functioneaza perfect 10 /10.
                      Pret:300 ron

                      4. Geanta laptop 15", marca LVM, neagra, cu doua compartimente, in stare excelenta.
                      Pret 40 lei


                      5. Cablu de date / conectare NOKIA CA-53 pret 5lei.

                      Tel. 0728814093
                      Blue Diesel Tech

                      Comment


                      • vand cotiera logan/sandero

                        vand cotiera logan/sandero
                        COTIERA LOGAN Comanda AICI : http://www.bestautovest.ro/log-cotiera-speed.htmlComponenta set:Consola superioara;Picioar de sustinere din plastic rezistent; ...


                        produs ambalat- nou

                        pret : 65 ron

                        info : 0757200301

                        Comment


                        • Originally posted by cristy1986cj View Post
                          Vand 4 anvelope reesapate Marca SCOP,profil sport in stare foarte buna dimensiuni 195- 65- R15.Pret 350 negociabil
                          PS:Anvelopele se vand fara jante.Le-am avut pe masina si a trebuit sa bag cele de iarna.
                          salut cristi se potrivesc si la OZN?

                          Comment


                          • Originally posted by cristyans View Post
                            magazinul de unde an cumparat eu jante logan cu 100 ron este la jumatatea distantei intre gara nicolina si podul de piatra
                            Unde este magazinul asta ca eu le cam stiu pe cele din zona si jante de tabla (de Conex) mai ieftine de 120 lei nu am gasit nicaieri. Stiti cumva daca asigura si montajul? La ce pret?

                            Comment


                            • Montaj la jante n-am auzit sa ofere careva. De fapt ce vrei sa-ti monteze? Jantele fara anvelope pe prezoane? Sau vrei sa-ti dea anvelopele jos de pe jantelele celelalte si sa ti le puna pe jantele noi, sa ti le echilibreze, sa pun rotile pe masina iar la urma sa-ti dea si o bere?

                              Magazinul ala era pe Nicolae Iorga,pe partea cu vulcanizarile. dupa pasaj spre Gara Internationala.
                              Decat 120 pe niste table Conex, mai bine 160 originale, am vazut la Bras la pretul asta.
                              Last edited by mr.K; 10 October 2011, 13:45.

                              Comment


                              • jante logan

                                salut
                                am gasit o vulcanizare ce comercializeaza jante logan , conex sau asam, la 120 ron si asigura in pret montaj cauciuc pe janta + echilibrat

                                pentru detalii : 0757200301

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google