Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cel mai ieftin magazin de piese ptr logan este pe bd-ul nicolae iorga intre fosta benzinarie petrobrazi si spalatoria auto, treci de vulcanizarile alea doua, treci de piese auto raba aro si saviem inspre gara internationala pe partea dreapta...as spune si numele dar se poate considera reclama...

    Comment


    • dada ,de acolo mi-am luat setul de incuietori si contactul cand mi-am luat masina . ms Radutu

      Comment


      • mc

        Originally posted by radutu View Post
        nu ai nici o siguranta cu ele...prima data se deformeaza si dupa aia K-bum...am patit pe pielea mea...
        mc baieti. o sa le las atunci la service-ul unde fac schimbul poate le recicleaza ei cumva, sa nu le arunc chiar la gunoi.
        IS-16-GEN

        Comment


        • cypry nr tau este ? as dori un capac pt aer si daca ai covor cauciuc pt spate care leaga celelalte covorase,

          Comment


          • Originally posted by radutu View Post
            Vand kit franare pentru puntea spate logan marca TRW, kit-ul este nou, nemontat pe masina, si contine :
            -Saboti de frana
            -Cilindri receptori de frana
            -Mecanisme de reglare automate
            -Arcuri de retragere
            -Arcuri de mentinere a sabotilor
            -Vaselina speciala sistem franare
            La magazinele de piese auto doar sabotii TRW costa 185 lei, fara arculete si fara mecanisme de reglare.
            Il vand deoarece l-am cumparat pentru masina mea si nu se potriveste deoarece este pentru logan berlina si eu am un logan VAN 1.5dci...Cei de la care l-am comandat\cumparat mi-au gresit codul cu toate ca le-am trimis un mail cu copie dupa certificat, iar acum nu mai vor sa il schimbe deoarece au invocat faptul ca l-am achizitionat acum 5 luni si ca e prea mult timp de atunci...Am facut greseala sa adun piesele din timp si cand sa le montez nu erau ce imi trebuia...Am ales TRW deoarece sunt foarte multumit de cum franeaza masina de cand am schimbat discurile fata tot TRW.


            Eu am dat 604,99 lei pe kit + transport...Se vinde cu 440 lei negociabil...Pentru detalii dati PM
            valabil...negociabil...

            Comment


            • cine vinde o antena pt statie auto??
              www.loganclub.ro

              Comment


              • Cumpar doua capace de logan - primul model.
                Mi le-a saltat cineva la ora 11 in Pacurari. Daca are cineva astept oferte pe PM. Multumesc frumos.
                Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

                Comment


                • dupa ce m-am trezit si eu cu 2 capace furate, ma tot uit ciudat la taximetristii care au 2 de-un fel, 2 de altfel, sau capace de skoda originale, sau toate 4 diferite, etc.
                  ma intreb si eu asa... cum plm.

                  ps. (fara referire la taxisti - ei probabil doar 'dau comanda') cat de rupt tre sa fii sa furi niste capace. plus ca-i caz penal. si risti sa-ti f* viata pt 2 capace.
                  Last edited by zeegermans; 2 April 2012, 22:52.
                  internal combustionizer

                  Comment


                  • Originally posted by Powersteering View Post
                    Cumpar doua capace de logan - primul model.
                    Mi le-a saltat cineva la ora 11 in Pacurari. Daca are cineva astept oferte pe PM. Multumesc frumos.
                    iti aduc eu 2 vineri cum am vorbit la telefon

                    Comment


                    • Originally posted by manu1973 View Post
                      am eu rezerva nou-nouta,0 km, si caut sa iau tot asa un cauciuc kormoran nou sa fac pereche sau sa o dau si sa-mi cumpar alte 2 cauciucuri la fel
                      Si cit vreti pe cauciuc? tel 0723612276, ms.

                      Comment


                      • Originally posted by zeegermans View Post
                        dupa ce m-am trezit si eu cu 2 capace furate, ma tot uit ciudat la taximetristii care au 2 de-un fel, 2 de altfel, sau capace de skoda originale, sau toate 4 diferite, etc.
                        ma intreb si eu asa... cum plm.

                        ps. (fara referire la taxisti - ei probabil doar 'dau comanda') cat de rupt tre sa fii sa furi niste capace. plus ca-i caz penal. si risti sa-ti f* viata pt 2 capace.
                        Sa stii ca eu imi parcasem masina pe bulevard la 20 de metri de statia de taxi. Dar nu pot sa-i acuz. Mi-e ciuda ca am lipsit citeva minute de la masina.

                        Originally posted by mario_09 View Post
                        iti aduc eu 2 vineri cum am vorbit la telefon
                        Mersi Mario, esti de nadejde ca de obicei.

                        Fratele meu spunea ca furtul asta-i un semn...
                        Ce semn, intreb eu.
                        Pai, semn ca trebuie sa-ti iei jante de aluminiu frumoase / Good point.
                        Last edited by Powersteering; 3 April 2012, 21:24. Reason: Automerged Doublepost
                        Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

                        Comment


                        • si cu antifurt la ele
                          internal combustionizer

                          Comment


                          • Renualt Megane

                            Renault Megane Sedan , motor 1,6 , 16 valve benzina , an fabricatie 2004 , climatronic , geamuri + oglinzi electrice , servo , ABS , pilot automat , volan reglabil , comenzi volan , radio cd , jante + cauciucuri noi , 95000 km , carte service ( numai la Bras Renault ) proprietar , impecabil . tel 0744288464 , 4300 euro neg.

                            Comment


                            • set tubulatura incalzire pasageri spate sa vandut
                              care mai doreste poate mai fac rost

                              Comment


                              • care stie unde pot gasi becuri h4 galbene?
                                sigpic42.453.149

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google