Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Silviu Dobrea View Post
    Lumini de zi ( DRL ) , set ( 2 bucati ) folosite foarte putin , aduse din Olanda.Se poate vedea la avarar . Vin cu poze mai diseara . Accept la schimb !







    Fiecare contine 24 led-uri .

    0748273364
    si la ce pret le vinzi?
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • 35 euro a fost pretul . le las la 90 lei

      Comment


      • Anuntul 1948 valabil inca

        1948 inchis

        Cumpar oglinzi Logan ph 2/MCV preferabil reglaj manual... in caz ca ar conta, pot oferi oglinzi Logan ph 1 reglaj manual

        cumpar cotiera originala logan
        Last edited by anastasiu1985; 25 April 2013, 21:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #1949 valabil . 90 lei .

          This video shows how to test DRL with Engine Start Sensor by power supply.


          O mica demostratie .
          Last edited by Silviu Dobrea; 26 April 2013, 11:57. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • salut!
            schimb triple logan vopsite rosii (la culoarea masinii) cu triple nevopsite... daca este vre-un pasionat de asa ceva, sa ma contacteze, pt ca eu mi-am propus sa le sterg sau sa le schimb...
            RAZVAN
            0742 285 316
            Pai si se mai vede ceva prin ele???
            Problemele nu exista! Noi le creem!

            Comment


            • COLBERT
              se vede perfect, dar nu mai este valabil... le-am sters.

              Comment


              • Aha! Pacat ! le luam eu.
                Problemele nu exista! Noi le creem!

                Comment


                • chiar nu ma poate ajuta nimeni din iasi cu niste oglinzi de logan 2?

                  Comment


                  • Oglinzi Logan 2[capace prevopsibile la culoarea masinii] gasesti ieftine la MicroTop pe bd. N.Iorga.

                    Comment


                    • Nu cumparati de la MicroTop pe bd. N.Iorga ca femeile alea care vind acolo sunt BATA...ar fi mai bune sa vand la un magazin economic decit la piese auto. Eu de exemplu am cerut o saiba de cupru pentru surubul de la baia de ulei...si prostalanca mi-a dat una aiurea care nu se potrivea. Si pertotal piesele sunt de prosta calitate de asta si pretul mai mic.
                      De evitat.

                      Comment


                      • Saiba de Cu pentru baia de ulei poti cauta mult si bine ca nu se va potrivi decat pe original. Probat de mine. Iar pe original, se vinde cu tot cu surub.

                        Comment


                        • @usr1--Eu nu cred ca poti sa cataloghezi calitatea pieselor dupa o saiba de cupru si dupa abilitatile de vanzator a celor de acolo, poate ai dat tu peste o doamna care lucra de putin timp acolo, sau poate ca cineva amestecase saibele de 1.4mpi cu cele de 1.5dci...Am prins si eu o doamna ''BATA'' acolo dar am mai vazut si la alte magazine p....i cu carul...
                          Nu sunt actionar acolo si nu am nimic de castigat dar sunt mult mai OK la pret si la calitatea pieselor decat alte magazine din IASI. Iti mai spun din experienta ca alte magazine de piese auto fac comanda de piese de pe net (contrafacute).

                          Comment


                          • salut!
                            nu vreau sa fac reclama cuiva, dar vreau sa va spun si voua, azi mi-am incheiat RCA si baiatul de acolo mi-a zis ca aduce direct de la producator orice piesa sau consumabil auto cu discount 30%... daca sunteti interesati, lasati un mesaj si am sa va spun despre cine este vorba si unde il gasiti... mentionez ca este un magazin nu un om...

                            Comment


                            • Originally posted by abz.iulian View Post
                              Cumpar aparatoare muchie aripa stanga spate logan.
                              Am eu un set de protectii aripi la 60ron.

                              Comment


                              • Postul #1949 valabil .
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google