Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuzati k nu am fost mai precis :P
    Cumpar amplificator audio :P
    Minim 250W
    sigpic

    Comment


    • Tocmai mi-au furat amortizorul de cauciuc de la capacul exterior de la busonul de benzina si acum sta capacul inchis destul de mult spre interior.

      Are cineva cumva un dop din ala de cauciuc pentru faza II?

      Comment


      • Incearca la un magazin de piese auto cel mai sigur ( Bras, Autocenter, etc. )
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

        Comment


        • Incearca la alt Logan care este pe butuci...nu gasesti la magazin....sau la Service unde sunt Loganuri varza, gasesti sigur....
          Last edited by kenjiro_sanga; 19 July 2009, 20:49.
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • boxe sony de 13cm 35w pret 50 ron ...nu au probleme..
            1 litru de ulei mobil 1 10w40 , e in sticla sigilata.. pret 10 lei
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • caut internet mobil pentru o saptamana incepand de maine seara. Ofer 25 lei.

              Comment


              • am eu internet mobil... care nu-l folosesc momentan de la orange... dar ce garantie shi ce baza ash putea avea eu in tine ?
                Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                ID: cipry263

                Comment


                • iti scriu pe privat ca sa nu monopolizam topicul

                  Comment


                  • ok... ma poti si suna
                    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                    ID: cipry263

                    Comment


                    • Cumpar si eu sau caut piulita aia tip fluture de plastic ce prinde cricul din port-bagaj!!!
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • cumpar un cauciuc 185/r15
                        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                        Comment


                        • Multiplic chei originale cu telecomanda pt gama Logan. Pret 200 lei. Multiplicare pe loc. Limba se copie la Carrefour. Cu ocazia asta cheile pierdute se sterg si nu mai pot fi folosite de cei care le-au gasit.
                          Nu fac chei briceag. Doar chei originale de Logan.
                          Cheile se multiplica numai dupa ce demonstrati calitatea de proprietar al masinii.
                          Last edited by ciprishor; 22 July 2009, 10:55.
                          http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                          Comment


                          • dezmembrez toyota yaris 2008 diesel si opel corsa 1.3tdci 2004.
                            anuntul este pentru o cunostiinta.
                            nr de contact: 0723.965.913
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • Vand statie si subwoofer audio marca Blaupunkt + cablaje ( nu sunt ale mele !!! ), pret fix = 600 lei ( 6.000.000 lei vechi ) !!! Relatii la nr. de tel. : 0766/374.653 ( Sandovici Stelian ) !!!
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                              Comment


                              • Predare contract leasing Logan 1.5 dci, Laureate. Achitat avans 3200 euro. Au ramas 56 rate x 103 euro + 33 euro/luna casco. An fab 2008, rulaj 23000, AC, geamuri si oglinzi electrice, folie omologata RAR, scaun sofer reglabil pe inaltime si lombar, mp3, inchidere centralizata cu telecomanda, consum mediu 4,6 l / 100 km. Astept oferte. tel 0752 / 789 240; id yahoo : ingerul_divin@yahoo.com pret: 2500 euro usor negociabil

                                Accept si variante/schimburi.....
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google