Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand placute frana cu codul: 7701207066, 4 X U3360, TRW C 48+.
    Acestea merg si la Twingo si Clio II.
    Sunt folosite aproximativ 500 Km.
    Pret 60 lei.
    Tel. 0741023454,
    Attached Files
    Blue Diesel Tech

    Comment


    • ... sunt "originale"?

      Comment


      • salutare
        inca mai vand cd-player SONY gt222 pret 300lei plus telecomanda 50lei negociabil
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by flytomefly View Post
          inele luminoase pt manere interioare deschidere usi si pentru aeratoare ,montaj asigurat, pret 200 ron setul pt 4 aeratoare si 2 manere(pt usi fata)-poze atasate:

          inele luminoase pt aeratoare si pt manerele interioare de deschidere, poze atasate,200 ron setul de 4+2(pt usi fata),culori la alegere.

          pozele promise
          ai pe nuanta de alb? da si un nr de tel!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • LUCIALINA-poti alege culoarea-alba,albastru ,rosu,etc.Tel 0723216991

            Comment


            • Originally posted by JmEk View Post
              Pleoape Logan Facelift
              Inele Aeratoare Cromate sau argintii simple
              Aparatori noroi
              Salut,

              pleoape albe ai?

              Comment


              • Originally posted by flytomefly View Post
                inele luminoase pt manere interioare deschidere usi si pentru aeratoare ,montaj asigurat, pret 200 ron setul pt 4 aeratoare si 2 manere(pt usi fata)-poze atasate:

                inele luminoase pt aeratoare si pt manerele interioare de deschidere, poze atasate,200 ron setul de 4+2(pt usi fata),culori la alegere.

                pozele promise
                Salut! Spune-mi te rog daca inelele alea de la portiere se potrivesc si la ph2. Multumesc anticipat.

                Comment


                • HENKE-se potrivesc inelele pt aeratoare,cele pt manerele de deschidere se pot face dupa un sablon deci nicio problema!

                  Comment


                  • cipry263 - planetara stg faceam eu rost da e departe.
                    Floppy75 - saxofon de 1.4 aveam eu da e departe.
                    flytomefly - inele pentru manerele interioare as vrea sa stiu si eu un pret pentru 4 bucati la un ph2.
                    Last edited by vyp75; 9 October 2009, 18:50.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • vyp75- 50 ron 4 buc inele simple (fara leduri).

                      Comment


                      • flytomefly - Salut! Poti face inele si pentru portierile din spate? Daca da, cat costa setul de 4 inele aeratoare si 4 inele portiera(fata - spate)? Tu ai pus la masina asa ceva? Nu deranjeaza noaptea? Sper ca nu te-am coplesit cu intrebarile! Multumesc anticipat!

                        Comment


                        • daca deranjeaza sau nu poti decide singur in masura in care reusim sa ne intalnim.Privitor la montarea inelelor pe usile din spate ,gandeste-te cum tragi firele pana in usile spate(daca ai geamuri electrice spate nu e o problema-exista deja furtunul de trecere a cablurilor).Astept un raspuns!

                          Comment


                          • Stie cineva unde as putea gasi un pret bun pt. niste becuri Bi-Xenon pt. Logan, ca s-a ars unul dintre ele si nu mai am nici garantie ... multumesc frumos :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • caut toba sport cu silencer
                              are cineva de dat?????
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Aici in Iasi ai putea sta de vorba cu ciuciosu36BUN , cel mai sigur Bafta
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google