Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • caut jante tabla logan
    WHO DARES WINS

    Comment


    • si eu cat 2 jante tabla; ofer 100 lei ptr ambele
      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

      Comment


      • Originally posted by profesoru View Post
        Deschidere automata a capotei portbagaj
        ce pret are ca ma intereseaza

        Originally posted by demonhunter View Post
        Vand sigla cromata pentru volan - 15 lei
        - vitrina ceasuri de pe Laureat - 30 lei
        - pasla pt antifonare auto - 10 lei mp
        - stopuri clare noi - 170 ron/setul
        - boxe sony 2x80 w (sh) 150 ron
        - player JVC 2x50 w (sh) - 150

        ym: demons_hunters
        0751-281761
        As fi interesat de niste pisla, mai ai?
        ym:rosuhome
        Last edited by rosuhome; 17 October 2009, 13:25. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Cumpar 2 anvelope all season

          Cumpar 2 anvelope all season 185/65/15 uzate maxim 20%.

          Comment


          • Vand 2 bare originale Logan Berlina,60 ron.

            Comment


            • Cumpar 2 anvelope all season sau de iarna 185/65/15 uzate maxim 30%.

              Comment


              • am gasit 4 jante cu 200 ron; dar nu am nevoie decat de 2buc; este cineva din iasi interesat sa cumpere alte 2buc? 100 ron;
                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                Comment


                • vand jante aliaj originale logan pret 400 lei urgent pret fix rel 0747014071

                  vand jante aliaj logan originale de pe logan full din 2005 pret 400 lei pret fix rel 0747014071
                  Last edited by hec; 22 October 2009, 01:46. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Vand 2 difuzoare Blaupunkt, (cu diametrul de 130 mm si adancimea de 55mm) de pe o Dacia Logan, pret 40 lei.
                    Tel. 0741023454

                    Ionutz, cornel zbant, petroman ... aveti ... pm
                    Last edited by Teddy; 22 October 2009, 08:11. Reason: Automerged Doublepost
                    Blue Diesel Tech

                    Comment


                    • Originally posted by VanDiesel View Post
                      am gasit 4 jante cu 200 ron; dar nu am nevoie decat de 2buc; este cineva din iasi interesat sa cumpere alte 2buc? 100 ron;

                      m-ar interesa, daca nu au defecte
                      WHO DARES WINS

                      Comment


                      • lucaeugen2005 .... jantele s-au dat ... multa sanatate
                        Blue Diesel Tech

                        Comment


                        • Cumpar 2 cauciucuri Continental cu grad de uzura cat mai mic.

                          Comment


                          • Vand statii radio CB-preturi intre 280ron si 1380ron,detectoare radar 150-900ron,senzori de parcare 280-749 ron,navigatii 4,3" cu iGO 2009-549 ron,antene CB-160-420ron,antene de baza,amplificatoare pentru statii radio inclusiv taxi-140ron-520euro,Roger-beep ptr statii radio-150ron inclusiv montaj,etc.Oferta ptr membrii Logan Club:Statie Connex Ranger cu display LCD color,mp3 player,3 trepte de putere,intrare USB....1100ron Tel 0741453528 Pentru cei care doresc sa vizualizeze majoritatea modelelor de statii existente pe piata mondiala---www.cbradio.nl---
                            Attached Files
                            Last edited by george_alex94; 24 October 2009, 08:12.

                            Comment


                            • cumpar 2 cauciucuri de iarna 185/65/15; uzura minima; ofer maxim 100 ron setul
                              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                              Comment


                              • HEC- se poate niste poze cu jantele?....Si mai multe detalii...
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google