Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand doua cauciucuri de iarna noi
    DEBICA Frigo 195/65/15
    pert.negociabil intre 200 si 250 ron ambele
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • cumpar si eu 2bc 185/65/15 de iarna; ofer maxim 100 lei setul; sa fie cat de cat bune
      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

      Comment


      • Vand MP3 auto AEG CS FMP 200 made in Germany, MP3-CD-Tuner-RDS, 4x50W, suporta CD-R, CD-RW, MP3, ID3, Tag, (fata nu mai este detasabila din cauza unui pin ce s-a rupt din mufa, am anulat butonul de scos fata). Mai am rama metalica (sania) pentru bordul masinii, bridele pentru introdus si scos MP3-iul de pe sanie, suruburi si cartea tehnica. Functioneaza ireprosabil si arata bine. Pret 90 lei

        Vand 2 difuzoare Blaupunkt, diametrul de 130 mm si adancimea de 55mm, sunt standard din fabrica ... de pe Logan, pret 40 lei.
        Blue Diesel Tech

        Comment


        • Originally posted by vyp75 View Post
          caut toba sport cu silencer
          are cineva de dat?????
          Sal am eu o toba sport dar fara silencer 100 ron ym: Buldozerkill

          Comment


          • Personal mi-am facut filtre de aer pe baza de carbon, cu rama (numai pentru DACIA LOGAN) ce se monteaza sub stergatoare, fara a afecta garantia masinii si fara a afecta debitul de aer. Aceste filtre protejeaza persoanele de mirosurile neplacute cat si de paraful din atmosfera.
            - nu face zgomot in plus (de la frunzulite, crengute si muguri de copac, etc.);
            - protejeaza ventilatorul instalatia si vaporizatorul;
            - bordul si habitaclul nu se mai umplu de praf;
            - am scapat de "efecutul ochilor rosii" si "tuse seaca";
            - schimb la 3-4 luni;
            - am spalat masina cu turbojet-ul si la acest filtru nu a ajuns apa;
            - am rutat in spatele unui camion vechi ce scotea fum mult si in habitaclu nu se simtea mirosul.
            Pret 15 lei, pentru montaj 5 lei.
            Atasez poze cu filtrul nou si apoi cu cel uzat, utilizat de mine pe o perioada de 3 luni, 70% din Km fiind parcursi in oras.
            Attached Files
            Blue Diesel Tech

            Comment


            • Salutare, caut sa cumpar cele 2 mufe care intra in pompa de servodirectie electrica de pe 1.5 dci cu AC.
              Multumesc anticipat si celor care imi pot da relatii despre locul in care a-s putea gasi, eventual asa ceva.

              Comment


              • Sincer ai putea sa incerci la un atelier de dezmembrari auto, sau mai sigur la un dealer autorizat dacia ... eu am schimbat pompa de servodirectie pe garantie ... bafta :-)
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • La dealer am incercat deja in 2 locuri si nu se poate face comanda decat de intreg cablajul care leaga si farurile si multe alte chestii si care e in jur de 20 mil, asa ca ....sper sa gasesc totusi cele 2 mufe( poate ma ajutati cu un electrician din reprezentanta)

                  Comment


                  • Originally posted by home_rt2 View Post
                    La dealer am incercat deja in 2 locuri si nu se poate face comanda decat de intreg cablajul care leaga si farurile si multe alte chestii si care e in jur de 20 mil, asa ca ....sper sa gasesc totusi cele 2 mufe( poate ma ajutati cu un electrician din reprezentanta)
                    Da-mi adresa ta de mail sa-ti trimit nr de tel al electricianului
                    sigpicAm o problema. Ma grabesc.

                    Comment


                    • vand suporti ochelari logan! detalii pe pm sau la mess lucialina2000! bafta!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • Salutare

                        Vand Toba sport modelul Ciuciosu neagra - 100 ron sau la schimba cu prelungire spoiler fata si spate pt logan tel:0740138131 sau ym:Buldozerkill

                        Comment


                        • Cumpar spoiler logan fata modelul 1,de preferat culoarea albastru nemetalizat si aparatoare noroi pentru aripa fata.de preferabil sh.

                          Multumesc anticipat!

                          Comment


                          • vand perdeluta pt luneta.... pret 15 ron
                            poze mai jos
                            Attached Files
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • difuzoare

                              Teddy mai ai difuzoarele?

                              Comment


                              • aditzu29 ... le am
                                Blue Diesel Tech

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google