Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare, as dori si eu un far pe stanga pt logan, un proiector ceata si spoiler fatza gri perla(bej)..cat m-ar costa..o zi buna

    Comment


    • Statie radio CB COBRA GTL 200-100W

      In perfecta stare,preparata,Roger Beep "sonar",2 trepte de putere 30/100W,ecou---Pret 1900 ron/Tel 0741453528
      Attached Files

      Comment


      • Vand statie emisie receptie URGENT!!

        Model Alan 100 plus cu antena de 1.70 m si cu o putere masurata de 5,5 W




        Pret 400 RON usor negociabil! Mentionez ca statie este nou nouta folosita o singura data iar pretul e mult sub pretul pietei! Antena costa 230 RON !


        Contact !YM tudor.viziteu sau 0742388701

        Comment


        • Salutare! M-ar interesa si pe mine o bara fata verde cameleon,un cd player mp3.Stie cineva la ce pret sunt bucsile brat fata si bielete antiruliu in Iasi?

          Comment


          • Vand spoiler logan modificat la grila...
            Am scos la ora asta semnul logan si astept sa vad ce vrea fiecare....
            Care vrea spoiler gen lnc la grila sau gen sbl....Sa spuna acuma...
            150 lei fix.....
            ym:lucian_leone

            Comment


            • Originally posted by mihaitanica View Post
              Salutare! M-ar interesa si pe mine o bara fata verde cameleon,un cd player mp3.Stie cineva la ce pret sunt bucsile brat fata si bielete antiruliu in Iasi?
              Vreau sa fac schimb cu casetofonul original logan, daca il mai ai. Am la schimb un mp3 sony cu fata detasabila. Stima.
              Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

              Comment


              • Salut, henke ... PCH, v-am lasat mesaje pe privat. bafta
                Blue Diesel Tech

                Comment


                • Originally posted by Lucian MC View Post
                  Vand spoiler logan modificat la grila...
                  Am scos la ora asta semnul logan si astept sa vad ce vrea fiecare....
                  Care vrea spoiler gen lnc la grila sau gen sbl....Sa spuna acuma...
                  150 lei fix.....
                  ym:lucian_leone
                  Fii te rog putin mai explicit, eventual pune o poza...nu sunt avansat in termeni..ca acestia
                  multumesc

                  Comment


                  • Originally posted by george_alex94 View Post
                    In perfecta stare,preparata,Roger Beep "sonar",2 trepte de putere 30/100W,ecou---Pret 1900 ron/Tel 0741453528
                    Nu mai e valabil.

                    Comment


                    • Sal all. De vanzare pt Dacia Logan:
                      1. Toba sport lucrat manual neagra, sunet frumos fara silencer - 90 de ron
                      2. Gps Aivo - Harta Romaniei + full Europa cu cd, card 2007 - 210 ron
                      3. Capota motor original Logan (de fabrica) - usor apasat in mijloc culoare bleumarine - 90 ron
                      4. Capace plastic boxe port. fata original Logan - 15 ron set
                      5. Car kit Parot Phone Bluetooth - 100 ron
                      6. Samsung U600 -tel mobil (cam 1.3 mpx, saniuta, negru) - 150 ron
                      7. Janta tabla noua 15" 4x100 original Logan - 80 ron
                      8. Curea distributie pt Logan noua in cutie - 40 ron
                      Preturile usor neg. se poate si cu ceva la schimb ex: Jante aliaj 15'' 4x100/praguri false/prelungiri spoiler fata-spate/oglinzi Logan Mcv set/Triple spate tuning set.

                      Comment


                      • Vand statie emisie receptie URGENT!!

                        Model Alan 100 plus cu antena de 1.70 m si cu o putere masurata de 5,5 W




                        Pret 400 RON usor negociabil! Mentionez ca statie este nou nouta folosita o singura data iar pretul e mult sub pretul pietei! Antena costa 230 RON !


                        Contact !YM tudor.viziteu sau 0742388701
                        Last edited by Na5ul; 2 December 2009, 16:32. Reason: Greseala personala

                        Comment


                        • Originally posted by Lucishor84 View Post
                          Fii te rog putin mai explicit, eventual pune o poza...nu sunt avansat in termeni..ca acestia
                          multumesc
                          Ma scuzi ca am uitat sa atasez pozele cu modelele de grila care le puteti alege din moment ce nu mai are semnul dacia ca e scos
                          Tipul spoilerului de baza este cel de logan normal numai grila va fi modificata pentru ca am scos semnul logan(Treaba asta o fac eu pentru cel ce doreste spoilerul si imi zice ce model vrea)
                          Daca se vor dori modificari aditionale depinde dupa nebunii pot sa las in pretul asta sau sa maresc pretul daca vreti kit gen pilot fata de exemplu(Desi daca aveti un amic care are si dupa care pot lua modelul nu va costa decat 30-40 lei in plus... kitul ala pentru cei ce iau spoilerul
                          Attached Files

                          Comment


                          • vand nokia 5200 cu incarcator si casti. telefonul este in stare buna de functionare. pret fix 150 ron. Slot de card camera de 2 mp, mp4 ...
                            Pentru cei cu adevarat interesati 0740622899
                            1.2 TSI

                            Comment


                            • Okazie!!!

                              Statii CB Portabile Storm Turbo Explorer ,putere LOW-5W/HI-minim 10W,2 ani garantie--500ron Tel.0741453528

                              Comment


                              • se mai vinde urmatoarele:
                                1. Dacia Logan - motor:1.6. 100cp upgrade, an:2005. km bord:48500, culoare:albastru metalizat:dotari: - Geamuri electrice fata, 2 airberg, mp3 sony x-ploud 4 boxe sony:proiectoare ceata, nu a fost lovita niciodata , functioneaza perfect, revizii facute la zi pret: 4200 euro neg.
                                2. Kimko exciting - motorscuter de clasa mare, motor: 250cc, an 2006, km bord:30500, culoare: argintie/alb:dotari: - cutie automata, 2 casti protectie: pret: 1700 euro neg.

                                se mai vand urmatoarele:
                                1. Daewoo Matiz : motor 900 cc: an 2000: km bord 177500 : culoare argintie metalizat: dotari - AC pret: 1850 euro fix
                                2. Daewoo Tico: motor 800 cc: an 1999: km bord 154600: culoare alb pret: 1600 euro
                                Last edited by Buldozerkill; 3 December 2009, 14:29. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google