Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>

    Eu din pacate imi anunt inca 2 saptamani de lipsa de la intalniri ... abea astept sa ne revedem cu bine in 2 saptamani

    drumuri bune

    PS: faine proiectoarele alea pe care ti le-ai pus Sebi ...
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • Dar unde ai vazut tu nicos ..proiectoarele lui sebi?

      Comment


      • cu singuranta eu voi fi prezent la intalnire.P:P va asteptam cu drag....
        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

        Comment


        • Intalnirea de Duminica se va tine la Fagaras,ne vom intalni la Cetate,la ora 10:00, zic ca e o ora rezonabila,unde vom discuta in ce zona vreti voi sa mergem,propun zonele Bucium,Dejani sau Sambata de Sus.
          Fagarasenii va asteapta cu drag!!
          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

          Comment


          • mai stiu zonele si cei care merg des prin zona kata!!!!
            ospitalieri ca intodeauna
            astept sa va vad..paa
            pacat ca nu suntem mai multi!!..sper ca pana duminica sa ne mai adunam
            Va multumesc
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • va doresc o intalnire minunata duminica, si cu regret va anunt ca nu voi putea merge la Fagaras alaturi de voi pentru ca duminica dimineata plec la Chisinau intr-o delegatie de 1 saptamana. Va doresc intalnire placuta si sa va distrati si pentru mine
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • pana la urma intalnirea de maine va fi la ora 12:00,locatia ramane aceiasi.
                vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                Comment


                • >>>

                  Vesti rele domni mei .... foarte rele.
                  Imi anunt lipsa din club pentru o periada mai indelungata deoarece azi am fost ghinionist rau de tot ....

                  Stand la calculator si lucrand din zori ... am auzit o bufnitura afara , am iesit pe geam si am vazut masina mea si inca 2 masini facute praf. Chiciti ce:

                  Un dobitoc de 23 de ani a intrat cu un pasat in viteza pe contrasens pe strada unde stau si a facut praf 3 masini.

                  partea mai nasoala e ca alcolemia in urma testari cu alcoltestu a fost de 0,75 in aerul expirat deci nu stiu daca vad banii de la asigurator.

                  Daune produse:
                  -aripa fata
                  -aripa interioara
                  -spoiler fata
                  -fusta fata
                  -radiator
                  -fuzeta (disc spart pe stanga, triangulatie rupta, amortizor rupt, arc sarit)
                  -bieleta directie rupta (descentrat directie si caseta directie sparta)
                  -planetara indoita si sectionata (+ cutie sparta de la soc)
                  -lonjeron dreapta fata
                  -pompa carbon
                  -portiera dreapta fata
                  -portiera dreapta spate
                  -aripa dreapta spate
                  -ambele jante de pe dreapta sparte
                  -ambele cauciucuri de pe dreapta sparte (iremediabil)
                  -Stalp A indoit in zona prinderi portierei fata.

                  mai este inca un logan in acelasi stadiu si inca un fiat punto deci ???????????

                  disc spart pe dreapta pardon scuzati greseala de scriere.

                  mentionez ca masina in urma socului a fost mutata un loc de parcare in spate.
                  Macar a avut bunu simt sa mio lase regulamentar intre dungi.

                  la daune se mai adauga si juliturile de pe partea stanga (a soferului) masina fiind inpinsa in spate si lateral spre zidul de ciment.

                  Last edited by Nicosianu; 29 May 2011, 01:13. Reason: Automerged Doublepost
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • naspa nico, poze ai?
                    unde ai dus masina?
                    imi pare rau sa aud asta, mai ales dupa ce ai muncit atata la ea, cred ca ar fii dauna totala
                    sigpic

                    Comment


                    • imi pare deosebit ade rau pentru nicos..mai nasol cu recuperatul banutilor
                      Attached Files
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • scuze dublu post..
                        una rea una buna ..asa e in viata..niste pozici de azi de la fagaras-sambata de sus..multumim lui kata si lui sony pentru ospitalitate
                        Attached Files
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • >>>

                          va multumesc tuturor care ati venit azi pe la mine si care m-ati sunat (Mielu, Dorian , Axi etc.)
                          masina nu am duso nicaeri pentru ca pana nu ii ies testele de sange dobitocului nu am voie sa misc masina din parcare.(adica vreo doua saptamani) cine vrea sa vada masina mea se afla pe jepilor 42 in capat la racadau. desi ca aspect nu arata rau daunele sunt majore.

                          Tin sa ii multumesc si lui dorian pentru poze. mentionez ca un urma masuratorilor de azi masina mea a fost mutata din loc in urma accidentului 7metri iar loganul alb din spatele meu 6 metri (cu tot cu urma de cauciuc de pe zidul din stanga). anexez si eu poze:
                          Attached Files
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • Din poze reiese ca urma de pe asfalt nu este frana celui cu pasatu (vinovatu) ci este urma rotii Loganului alb care era parcat in lucul unde am ajuns eu cu masina (cealalta urma - roata stanga-a loganului alb este lasata pe zid la circa 15 cm fata de sol) ... eu am fost parcat pe locul din spatele Fiat-ului si vedeti clar unde am ajuns eu nu avveam frana de mana trasa iar levieru mia sarit din viteza in momentu in care a fost supus soc pe cutie (motiv pentru care nu am urme pe asfalt) Fiatul rosu are fuzeta rupta si avarii la aripa spate. Azi am fost nevoit sa montez o bucata de sac de plastic pe usa pentru ca am un luft de 1,5 cm la portiera fata de plafon , loc prin care risca sa intre apa(2 saptamani neputand sa mut masina) mecanicu care a venit azi si sa uitat la masina mia confirmat ca reparatia se ridica undeva la 180 de milioane ... masina a fost 280 naua deci .... maine ma duc la asigurari sa vad daca imi pot recupera bani sau voi face public tot cazu atat prin cai legale cat si media.



                            PS: poza cu radiatoru cazut


                            Vinovatu: PH 22 SRS .... concluziile le trageti voi
                            Attached Files
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • >>>>

                              Alte mici detalii
                              Attached Files
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google