Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aoleu se lasa cu razboi Sebastian?? :P ce liniste si pace e pe forum,parca vine un miros de somnorosi,care inca profita de minunatul pat!
    O zii frumoasa pa pa pa

    Comment


    • mda...e minunat la ora asta in pat sa mai dormim un pic totusi... prea de dimineata este ...
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • somn usor.....))

        Comment


        • diseara ne intalnim la Real dupa cum se prezinta vremea. Azi avem un invitat special alaturi de noi. Cine stie cunoaste
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • bravo stresulica......``esti cu iubita``??
            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

            Comment


            • Astazi la ora 18:30 INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT !!! LA REAL ..

              Va asteptam cu mici surprize si cu bunavointa de a ne mobiliza ptr. a face ceea ce am discutat intalnirea trecuta.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • frumoasa intalnire,glume si voie buna,bine ai venit Any in gasca vesela,sa stai cat mai mult la noi,Stresulica ai grija de ea,ai fost si udata ca sa te tii bine ,asteptam si poze din parte organizatorului !! o seara frumoasa si spor la munca saptamana ce urmeaza!!

                Comment


                • O intalnire superba...multumesc tuturor ptr. buna dispozitia pe care a-ti creato,si va astept miercuri la fel de binedispusi.
                  Ani ,ne bucuram ca in sfarsit te-am cunoscut,bine ai venit printre noi,si te asteptam cu mare drag alaturi de stresu...intodeauna daca esti udata de bun inceput o sa-ti mearga bine mereu... ne cerem scuze de incovenient dar sper ca a fost de bun augur. Speram ca te-ai simtit bine alaturi de noi.
                  Domnu organizator te asteptam cu minunatele poze...si cu noi discutii miercuri la intalnire.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Dragilor, o sa vina si pozele cat de curand...din pacate n-am avut timp sa ma ocup de ele inca.

                    Azi, va astept la o intalnire minunata in Rotmans (pe Str 13 Decembrie), la ora 18:30. Pana diseara, sa va ganditi si la niste propuneri de locatii pentru intalniri...ca parca sau cam saturat chelneritele de la pizzerie de noi, iar noi de acelasi decor pe care il vedem intalnire de intalnire. De asemenea, va rog sa incercam sa ne mobilizam un pic ca sa facem tricourile si polarele. Design-urile sunt gata, trebuiesc doar date in lucru si pentru asta trebuie achitat costul lor.

                    Va multumesc si va astept cu drag la o noua intalnire "strashnicã"!!!

                    O zi cat mai buna tuturor.

                    Comment


                    • Va multumim tuturor pentru primirea calduroasa pe care ne-ati facut-o (mie si Anishoarei), ne-am simtit extraordinara, ca la fiecare intalnire dealtfel, drept dovada diseara vom fi din nou prezenti la intalnirea de la Rotmans.
                      Felicitari pentru locatia aleasa, domnu Organizator.
                      Ne vedem diseara.
                      O zi placuta va dorim

                      Stresu si Any
                      sigpic
                      Logan 1.4 Dynamic Blue

                      Comment


                      • deseara va doresc distractie placuta. lucrez in seara asta si nu pot ajunge.

                        Comment


                        • Distractie placuta,
                          Duminica promit sa nu ratez intalnirea,dar ce se intampla sambata se mai merge la Tg Mures? va salut pe toti! pe Any abia astept sa o cunosc.
                          [SIGPIC]sigpic

                          Comment


                          • Baieti am o propunere pentru voi: sa tinem intalnirele de azi inainte la Unirea la mall ca acum au pus si taxa de parcare de 1,5 ron ora. Eu voi merge de acum zilnic sa imi fac cumparaturile acolo ca vreau sa ii ajut sa nu dea faliment saraci .NOT
                            sigpic
                            Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                            Comment


                            • domnu Gabi, azi ne vedem la Rotmans, nu ne simtim darnici ne onorezi cu prezenta?
                              sigpic
                              Logan 1.4 Dynamic Blue

                              Comment


                              • Azi din pacate nu pot.Sorry
                                sigpic
                                Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google