Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...si la mai multe ideeiiiiiiiiiiii....

    Comment


    • Maine, 9 noiembrie 2011, ne intalnim la ora 19:00 (fara intarzieri) la Restaurantul 4 Amici din spatele magazinului Onix de pe Grivitei, la invitatia dragului nostru membru SseanN. Va asteptam cu drag.

      P.S. Pentru Sebi, ora de intalnire e 18:30. Asa poate ajunge si el pana la 19:00.

      Comment


      • SseanN-multumim ptr. cinste si o intalnire intre prieteni ,o fost super intalnirea sa fie cat mai multe ,oricum intodeauna cand ne intalnim facem o super intalnire.
        La Multi ani si sa fi iubit Gabi...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • inca odata la multi multi ani gabi "Ssean"..numa bucurii si o cat mai lunga activitate in logan club..
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • ....multumesc la fel doresc tuturor....o portie de ras ,de distractie, e bine venita tot timpul...

            Comment


            • salutare oameni buni.
              din pacate nu am mai reusit sa ajung pe la intalniri. inca sunt bolnav. cu greu ma misc si prin casa. nu cred ca stiti prea multe despre mine, dar va spun ca e urat sa ai probl cu spatele si sa te trezesti blocat si sa nu poti face nimic.
              va onorez cu prezenta in ziua de duminica, 20 noiembrie. din pacate sunt si consemnat la domiciliu din cauza legilor stupide din tara noastra.
              pana duminica am sa incerc sa fiu la curent cu tot ce se intampla, daca nu aveti ce povesti )
              multa sanatate tuturor.

              Comment


              • >>>

                @alexa85 .... eu unu stiu cum e situatia .... din pacate eu am ajuns si la cutit din aceleasi probleme ....

                Bafta multa si insanatosire grabnica.

                Sanatate
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • salutare ce mai faceti? ne vdm duminica

                  sebi mai da si u pe la mn la magazin ca treci ca fuolgerul pe aici pe balcescu, hai ca dau o cafea....

                  sunteti invitati cu toti care aveti timp si drum prin centru!!! dau cafele mocaaa
                  Last edited by Horica-18-JHC; 15 November 2011, 19:27. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                  Comment


                  • O intrebare ptr Dn. Nicosianu ce se mai aude de Bioetanol??? E Noiembrie imi aduc aminte ca ai zis ca,in luna Decembrie vom avea la pompe pretiosul combustibil.
                    Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                    Comment


                    • ms Nicos. inca nu am pus cutitul pe mine, o mai duc asa. pastile si stat la caldura. de luni oi vedea eu cum ma deplases pna la serviciu si inapoi

                      Comment


                      • inca o seara faina petrecuta alaturi de voi, mai ales drumu spre casa care s-a lasat cu liniute, scarturi de roti si mult zgomot produse de " cum zic unii " polizoru lui sparky sau de ce nu Matizu ala cu capota neagra
                        sigpic

                        Comment


                        • care florine??"matizu" ala care a ramas mic si in urma tare de toot cand am plecat noi de la semafor??? oare ala?? sunt curios sa va vad la deal..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • daaa repede tu cu dealu, la deal vin cu Citronada sa te vad in oglinda
                            ca de asta mi-am luat 3 masini, una pentru deal, una pentru vale si una pentru drum drept
                            sigpic

                            Comment


                            • la vale(a) cu loganu?

                              Comment


                              • nu nu, la vale am remorca
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google