Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, dragilor. Maine ne intalnim la Hector, la ora 19:00. Va rog sa incercati sa fiti prezenti toti ca avem de discutat despre regionala.

    De asemenea, avand in vedere ca este deja luna februarie, va rog sa incepeti sa aduceti banii pentru regionala.

    Va astept cu drag.

    P.S. Cine nu poate ajunge la intalnire din diverse motive ( financiare, obligatii sociale, etc. ), nu trebuie luat la misto, ci doar trebuie sa anunte.

    Comment


    • O intalnire cu multe discutii interesante si cu noi membrii...salutam si respectam noul membru care sa alaturat membrilor L.C.Kronstadt.....ii uram toate cele bune colegului nostru geoboss_bv.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • neata colegii, ce a-ti mai discutat si ce hotarari a-ti mai luat?
        sigpic

        Comment


        • Domnul cavaler sparky urmeaza sa posteze ora si locatia ptr. Intalnirea de Dumnica...la care am marea rugaminte sa nu lipsiti ..ptr. ca vom avea o sedinta importanta ptr. noi.
          sunt multe noutati..si bineinteles sa veniti cu niste banuti,ca sunt necesari si urgenti....
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • da mai culca-te bah saracie!!!...asteptam cu interes ora si locatia....
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • Duminica 12.02.2012 LA ORA 16:00-16:30 -la HOTEL CIUCAS (locatia unde facem regionala)....-INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT.Va asteptam cu propuneri,idei,voie buna,si un ceiut cald.

              Va rog sa incercati sa fiti prezenti toti ca avem de discutat despre regionala si sunt probleme care ne privesc pe toti.

              Va multumesc..si sa ne vedem cu bine.


              si dupa cum spunea si sparky.....


              P.S. Cine nu poate ajunge la intalnire din diverse motive ( financiare, obligatii sociale, etc. ), nu trebuie luat la misto, ci doar trebuie sa anunte.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Propun sa ne intalnim la ora 16 in parcare la Lidl,de la uzina 2, de unde sa plecam la Ciucas.

                Va rog sa ziceti care veniti ca sa stim pe cine asteptam.

                1. Sparky
                2. Sebi8ta
                3.
                Last edited by sebi8ta; 11 February 2012, 20:45.

                Comment


                • 3.geoboss
                  cv01 kid

                  Comment


                  • nu stiu daca ajung. o sa va sun in caz ca ajung.
                    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                    Comment


                    • nici eu nu stiu daca ajung, oricum daca ajung va sun.
                      bafta paaaa
                      sigpic

                      Comment


                      • terminat bah cu listele alea de prezenta..ce naiba..ne-am adunat azi destui si fara liste si alte alea..hai respect la toata lumea..numai bine!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • da da..asa o fost intalnire eficienta si asa cum trebuie....am hotarat concursurile am hotart una alta...si am suparat un membru azi...pe sparky....dar dupa unele discutii avute cu ceilalti membrii printre care si Misu...sa hotarat ...DJ la regionala o sa fie sparky...el se va ocupa de noi sa ne simtim bine...

                          Sparky imi cer scuze daca te-am suparat, nu a fost cu intentie ,si te rog sa ma ierti, dar na..... mai vorbesc si prostii...scuzeeee

                          mai ramane sa spuneti fiecare de ce concurs doriti sa va ocupati ca sa mearga treaba struna..si sa avem timp sa ne distram si noi..
                          Afisele si ce mai e de tiparit o sa le faca sparky...
                          restul mai discutam Miercuri....

                          unde facem intalnirea Miercuri ?
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • sa inteleg ca sparky ne va face sa ne simtim bine?????la real!!
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • super sper sa iasa bine

                              Comment


                              • cred ca o sa ne vedem la REAL
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google