Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim frumos Leo Negrescu,acum asteptam prima activitate la voi cu invitatie :P. Succes sa auzim de bine!

    Comment


    • Felicitari Leo ... Buna alegere

      Scuze pentru lipsa de ieri de la intalnire dar masinuta mea a suferit mici operatii de facelift ))) finalizate la ora 9.30.
      Last edited by Nicosianu; 22 March 2012, 10:28. Reason: Automerged Doublepost
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • Azi orele 18.30 Intalnire L.C.K. in barlogu de la REAL.
        Distractie si voie buna cu DJ Ureche si restu participantilor ... :))))
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • Maine .Miercuri 29.03.2012 la ora 18:30 INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT la REAL ~!!!!!
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • prezent...
            .
            sigpic

            Comment


            • frumos,maine avem si noi prima intalnire LC Banie.scuze de off topic.sa va intalniti cat mai multi.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Felicitati Leo si sa fiti cat mai multi si cel mai important "cat mai uniti".

                Noi Kronstdt-ul ce facem azi ... la cat ne-o vedem?? si unde
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • Noi, azi la 18:30-19:00 in parcare la Real, cu voie buna si chef de glume

                  Comment


                  • Da da..astazi la 18:30 in REAL ne vedem cu totii fara exceptii....avem de discutat 2 probleme foarte importante care nu sufera amanare.....!!!!!!!!
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • din pacate raceala m-a tinut departe de voi azi...dar...spuneti-mi va rog..ce este atat de important???haa???
                      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                      Comment


                      • ce s-a vorbit la intalnirea asta asa de important?
                        sigpic

                        Comment


                        • multumim de informatii!!!
                          Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                          Comment


                          • oare ce credeti ca era asa de important ..dar na daca nu va intereseaza ...nu veniti...intrebati organizatorul si o sa va raspunda .
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • da domnul sebastian, crede-ma ca la club vin de placere nu din obligatie, adica vin la intalniri daca nu am altceva de facut, iar frumos ar fii sa se spuna si pe forum ce e de discutat ca si asa e cam moarta sectiunea asta
                              sigpic

                              Comment


                              • da da da dreptate dreptate flo,asta am zis si eu de foarte mult timp,poate mai mult de jumate citim forumulul si nu vad nimik nou,ar fii bine macar pentru cei care lipsesc sa stie si ei ce se discuta!! bravo bravo flo bine zis

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google