Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .i'll bee there mother fuckers!!!
    ce mi0a placut asta cu.." cei care nu vin sa anunte"!!
    ne vedem!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • cine nu vine la intalnire dorian macar poate sa zica sa nu se mai repete ce s-a intamplat la "intalnirea" trecuta

      Comment


      • dap..o intanlire reusita..am hotarat ca duminica sa nu ne mai vedem..deci miercurea ramane pe timp de vara ziua de intanlire...
        axi..ce fata de spate ai!!!
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • Deci intalnirea a fost una de milioane, asa intalnire nu a mai fost de mult . Prezenta a fost si ea una semnificativa, pozele au fost facute inainte sa ajunga toata lumea. Renule hai si tu cu pozele

          Cum zicea si dorian, pe timpul veri, intalnirea LOGAN CLUB KRONSTADT va fi doar miercurea de la ora 19.00 pe aleea de sub Tampa. S-a luat aceasta decizie pentru ca majoritatea membrilor sunt plecati la gratare, piscine, stau cu familia sau au alte probleme pe care nu le pot rezolva in timpul saptamani si nu ajung la intalnirile clubului. In caz ca suntem mai liberi in weekend se poate propune cate o intalnire fulger.

          Comment


          • dada..sa de-a Dumezeu sa avem toti probleme de genul..gratare.piscine si toate alea..
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • faina intalnirea

              Comment


              • bazz!! sa stapanesti sanatos "noua" masina..!!sa te bucuri de ea!!
                spoor
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • multam Dorian......si astept sa vad marea schimbare la masinuta ta....numai bine

                  Comment


                  • buna intanlirea de aseara!!..unii cu masina altii cu bicicleta..cu seminte cu cipsuri su cola!!...
                    multumim de prezenta colegului nostru de la Pucioasa Barbu Octav...binevenit oricand!!!
                    la mai multe!!..ne vedem miercurea viitoare!!
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • Superba intalnirea, de abia astept sa ne revedem, daca vreodata mai am treaba prin Brasov o sa fac tot posibilul sa fie Miercurea ca sa pot veni si eu la intalnire.M-am simtit excelent, baieti de nota 1 000 000.Stima pentru toti.
                      Pacat ca nimeni nu a facut poze

                      Comment


                      • multumim domnu de prezenta si te asteptam oricand cu cea mai mare placere.

                        Comment


                        • intalnire ?.......ceva?........cineva?.....

                          Comment


                          • eu sunt la mare tot aici e si sebi si axi
                            sigpic

                            Comment


                            • saptamana viitoare..ca saptamana asta lumea e cam plecata....
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google