Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>>

    al naibi pielea pe Milosocatele crocobazdugat )
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • nu am sa pun mai mult de trei semne,dar la prima intalnire dupa ce o sa faca misto sebi si de tine,promit sa vin in salopeta sa ma pot tavalii pe jos de ras P

      Comment


      • ha ha ha, marci pozele alea azi?
        sigpic

        Comment


        • vezi florine daca nu ai vrut sa-ti pui fluier la toba ..acuma te oftici ca are sparky filtru bengos...
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • >>>

            Iata ca a aparut si pudicul soare pe cerul tari noastre asa ca pentru maine propun intalnirea L.C.Kronstadt pe aleea de sub Tampa (in cazul in care vremea se pastreaza cu soare ... daca nu tot in barlog).
            Rugamintea mea ar fi ca toti cei implicati si prezenti la Nationala Transalpina sa fie prezenti pentru ca as dori sa punem la punc amanuntele legate de desfasurarea programului. Va rog mult sa veniti si voi cu idei pe langa cele pe care vi le voi prezenta eu. Doresc sa facem dialog cu expunere de pareri si nu un monolog.

            Cu stima si respect fata de voi, NICOS

            Frunza verde trei chipere
            Hai pe transalpina la o bere sau o pitza a la tsestoasele ninja )
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • bine gandita treaba nicos,doar ca noi de la faga nu stim daca ajungem,insa eu am vb cu ceva firme sa vedem ceva banuti de bagat la sponsorizari,astept insa sa mi se spuna ce si cum si vorbesc dupaia cu sebi de contract si chitanta....Faceti in asa fel in cat sa fie cate putin din toate,si sa incercam cat de cat sa manance toata lumea din ce este,nu cu fitze...deaceea eu zic ca e bine sa cam intrebati pe toti,ce e ok si ce nu ca sa fie totul bine!! O zii superba

              Comment


              • @ mikyffr ... stai linistita ca avem totu organizat ... pentru voi cei din fagaras se accepta o lipsa sa de ... veniti de departe ... dar daca puteti ajunge ar fi ok. Multumim pentru interesul acordat cu sponsorii o sa am nevoie de o asistenta ) doar sa nu se supere el boss FFR )

                @mielu ... no sa te vad cum aplauzi din copitele alea mici ) cu fluier pe toba ca apar si pozele (multumim miyFFR)
                Attached Files
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • ce frumoase-s pozele aistea...misto intalnirea...poate ne ajuta vremea sa facem si ceva la aer ca doar ii vara... maine se anunta ceva???

                  s-auzim numa' de bine se drumuri bune

                  Comment


                  • >>>>

                    @kosmyn .... citeste pagina 5 la final si o sa vezi )

                    "daca vremea se pastreaza ne vedem sub tampa .... daca este inorat cu semne de ploaie ne vedem in barlogu din real

                    o seara faina si ne auzim maine
                    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                    Comment


                    • Da ,in principu se doreste Intalnirea Logan Club Kronstadt la ora 18:30 sub Tampa !!
                      daca cumva la ora 18:00 ploua sau se prevad semne de ploaie atunci am sa va anunt rapid pe sms ca ne vom muta la Real.
                      Dar mai mult ca sigur ne vom vedea la Intalnire sub Tampa.
                      Deci pregatitiva sa fim toti sub Tampa la 18:30 .si urmariti sms-urile.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • dar vai!!!..cat interes!!!..cata implicare!!
                        mielule!! iti sta bine in poza aia..
                        voi fii prezent in seara asta ...normal ca de obicei!!
                        covrigi, cola si seminte!! se stie!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • posibil sa ajunga " boss FFR "la intalnire,eu sunt de dupamasa si termin munk doar la ora 20.00 dar oricum va tin la curent cu ce am rezolvat....
                          Daca dati si voi un salar acceptabil...ma fac si secretara Clubului ca de.....ai cu cine Nicos :P ....bafta multa si nu uitati de sos rozmarin pentru pulpite...ha ha ha fitzosenie

                          Comment


                          • >>>>

                            Azi intalnire pe Aleea de sub Tampa orele 18.30 ... va astept cu portia de veselie si distractie )
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • Sa ne felicitam organizatorul .....cica da de baut o lada de bere pe transalpina ca sa ne mituiasca
                              deci ...FELICITARI DIN PARTEA NOASTRA domnu Nicos si asteptam sa ne incanti cu drag si veselie ...
                              Astazi o intalnire usoara cu membrii care au inviat in peisajul nostru..
                              dupa cum se vede ...
                              SSG-gratargiul cetatii...ganditor si arucand ocheade la mielu..oare se gandea ...ce bun ar fi un miel la gratar..
                              mielu...un pic speriat sa fug sau sa ma impiedic ..sa nu par ca sunt disperat..
                              Organizatorul nostru..Nicos...facea inventarul la masini...ca sa ia in subordine lotul complet..dar stupoare...mielu nu are bara la masina...si cazu pe ganduri nicos.. studia problema si suna un prieten sa-i dezlege dilema..
                              corvin ...voios ca pleaca in concediu si cu pareri de rau ca nu ne vede o perioada...nui nimic o sa-i ducem dorul si noi..
                              geo...ce mai ..fite ..si numai fite....vrea spoilarele lui stresu..dar na.... ca stresu a dat teapa si a fugit la Cluj..neserios..
                              Am dezbatut intr-un final cine cu cine si cum plecam la Nationala...si a dat cu virgula la mielu..dar nui bai...se rezolva ...am hoatart ce si cum cu una alta...a ramas ca Duminica sa debatem problema mancarii..

                              Din pacate nu pot posta pozele dar am sa le transmit la cine care va putea si se vor posta foarte curand.
                              Attached Files
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • bah!!..ai scris mult si nu am inteles nimic..stai linistit nici nu-mi bat capu..imi cer scuze ca nu am putut ajunge azi..nicos am ramas cu pachetul tau de tigari..
                                hai ca duminica nu mai scapati..
                                numai bine
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google