Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost o mare BUZA in consecinta!!!!!
    am stabilit cateva detalii importante pentru transalpina...duminica tre sa finalizam planurile!!
    asa ca duminica asteptam un numar cat mai mare
    salutare!!!!!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • deci duminica mergem la strand la sercaia pe la 10 ?
      sigpic

      Comment


      • >>>

        Am dori sa vedem un pic de implicare si cei care sunt inplicati in nationala Transalpina va rugam ca Duminica sa fiti cati mai multi la intalnire ... Duminica va trebui sa finalizam pregatirile pentru aceasta manifestare.

        Doriane ... felicitari ... te-ai facut cu functie )

        Intradevar o buza mare intalnirea de azi ... din ce in ce mai bine ... pe ponei ostenii mei )

        sa ne auzim cu bine duminica


        @ Florinica ... depinde cum va fi participarea ... daca lumea vrea sa vina si nu isi permite sa fie la sercaia vom face in cetatea Kronstadt-ulii intalnirea (sus la cetate .. e loc destul) ... daca lumea are cascaval merem la balaceala.
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • mmmmmmmmm...faina rau intalnirea ..cu un stress care nu mai e stresant deloc ... ce sa-i faci se uita la tine si se gandeste la .....la la la .. si regretul ca vinde jantele..
          Multumim de cinste ZA SEFU un exemplu bun de urmat si de ceilalti membrii...ce mai covrigi,suc distractie ,nelipsitele telefoane..mama lor de "teluri"...lipsa unor membrii de care ne este dor...dezbateri tematice si benefice noua...si un timp super ca si locatia ...
          Poze ...poze...se lasa dorite...dar trebe sa ne aducem si aminte sa facem ..

          Vineri decidem unde ne intalnim Duminica.
          Maine seara la ora 21 toata lumea prezenta la calc pe messenger sa discutam o problema..
          in rest...tot noi ..cavaleri si aparatori ai cetatii KRONSTADT..
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Speram ca scuzele ne sunt deja acceptate pentru lipsa de ieri,dar ne facem prezenti duminik,oriunde veti decide intalnirea,o sa fim prezenti si pe mess deseara!!O zii frumoasa si munci usoare

            Comment


            • buna dimineata!! lume!!!!...io io io...vara, soare..toate alea..asa imi place
              o zii buna la toata lumea paaaaaaaaaaaaa
              aa..cafelina...de la mois.
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • La multi ani tuz-ule sa ne traiesti sa fii sanatos si la punga gros( ai nevoie duminik de punguta ) esti o persoana deosebita si plina de viata,ne bucuram ca v-am cunoscut pe toti miky si sonny...fam. Ffr

                Comment


                • Sebitza La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii. Axy si Raluk

                  Comment


                  • >>>>

                    La multi (B)Ani si sanatate pentru domnu "za mazisian" ... sa ne traiesti si iti dorim indeplinirea tuturor vizelor ... doar cu o exceptie: inceteaza sa mai ai vise erotice cu primarii si prefecturi si viseaza si tu in alte culori inafara de portocaliu.

                    Lasand gluma la o parte, iti dorim un cald(euro)s La Multi Ani ... si iti multumim pentru ce faci pentru noi ... tine-o tot asa. Numa bine si succes in viata si mai ales sa fii fericit alaturi de cei dragi.
                    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                    Comment


                    • La multi ani Sebitza !.....
                      sigpic

                      Comment


                      • sa ne traiasca CURierul!!!!...la multi ani..multa sanatate..multi km fara "alte" incidente(sa lasi in pace prefecturile) respect deosebit pentru ce faci pentru club..mult spor la treaba
                        dupa transalpina tre sa incepem sa ne gandim ce facem la 1 anisor de LOGAN CLUB KRONSTADT!!!..asa ca inapoi la treaba..
                        respect UNIC..felicitari!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • >>>

                          Din cauza vremii nefavorabile ...

                          Azi intalnirea L.C.Kronstadt va avea loc in Barlogul de securitate maxima nucleara din Real Brasov orele 18.30 ...

                          la o bere si la o voie buna alaturi de Dj Ureche (alias Za Mazisian) caruia ii uram toate cele buna mai putin prefecturi ) sa ne traiesti Barosane si am inteles ca dai de baut ) La multi (B)ani Sebi8ta.
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • datorita modificarilor de ultim moment..am preferat sa-mi petrec ziua la MOACSA.apropo va recomand la toti..ne-am distrat..szuper!!
                            asa ca nu am putu fi azi alaturi de voi..alta data mi-as dorii sa ne tinem de ce planificam..VORBA E VORBA!!!..
                            o saptamana minunta va doresc!!!
                            numai bine
                            paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • doriane, drum bun ne auzim la telefon si distractie placuta
                              sa ne vedem cu bine vineri seara
                              sigpic

                              Comment


                              • >>>

                                Sooper intalnire azi ... sa ne traiesti Seby

                                Pe principiul "da din buci, da din buci, fate muci fate muci" ... nu vreti sa stiti de ce m-am tinut eu pana acasa ) (dupa o cola, o ciocolata calda, o pizza de ton fara ton cu usturoi si tort cu martipan) ) A fost exact ca faza "nu ma intereseaza ca fac pietre la rinichi, numa smaltzu de la closet sa nul julesc" )

                                Maine cred ca ma duc cracanat la servici

                                Hai numa bine si @seby ... ai treaba in seara asta ... sa stapanesti sanatos "bascula" )
                                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google