Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sebi in loc sa inchegam clubu, il facem praf. azi la intalnire au fost 6 persoane dintre care numa 2 din brasov.
    dimineata zicea axy ca intalnirea o sa fie sub tampa la ora 19, brusc dupa ora 11(cand te-ai trezit) s-a schimbat locatia, iar legat de restu problemelor (stii tu) vorbim la intalnire.
    sigpic

    Comment


    • La 18.45 ''batea vantul'' la ghimbav, va gonit ploaia ?
      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

      Comment


      • Gata dragilor ce ati patit, intalnirile vor avea loc si pe aleea de sub TAMPA. S-a incalzit afara, vremea este frumoasa , facem intalniri afara oriunde...la Ghimbav ..sub Tampa..unde se mai propune..etc...
        Last edited by sebi8ta; 11 June 2012, 21:31.

        Comment


        • ce se aude? k se pare k azi imi iau putin liber de la invatat)

          Comment


          • fratiorii!!..maine o ardem sub tampa...facem si noi cumva sa ne adunam ceva mai multi??!! pe la 19-19;30
            io prezent!!!..io si o sticla mare si rece de cola!!!
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • Prezent si eu .
              sigpic

              Comment


              • bah...ce de-a ati fost ieri..v-ati rupt!!..
                eu miercuri si duminica nu o sa fiu prezent plec la MARE!!!!!...ne vedem peste 2 saptamani!!
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • Originally posted by nairod View Post
                  bah...ce de-a ati fost ieri..v-ati rupt!!..
                  eu miercuri si duminica nu o sa fiu prezent plec la MARE!!!!!...ne vedem peste 2 saptamani!!
                  distractie placuta la mare
                  sigpic

                  Comment


                  • au mai ramas putine zile pana la intanlirea de la Mioveni!!..care veniti?? cum plecam?...vad o mare durere in c..u..r.. pe aici!!!...ce faceti????
                    nu e suficient sa trimitem mesaje cu locul de intanlire si sa nu vina nimeni!!!
                    propuneti ceva..faceti ceva!!..sau ce rahat facem...eu nu mai trag nici un semnal de alarma, dar treaba e groasa......



                    Rabdare....mai avem un pic ..cei care mergem se stiu....asteptam sa vorbim la intalnirea de Miercuri...care cum si cu ce merge...treaba hotarata..
                    Last edited by sebi8ta; 25 June 2012, 19:25.
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • dorian pana acum suntem noi 2 si cu danyWSS. Mielu nu stiu, zicea ca nu vine. Deci cam asa sta treaba cu plecarea la Mioveni. Vineri pe la 08.00 m-am gandit sa plecam ca sa ajungem sa intram in fabrica. Dane tu de cand vii?
                      Last edited by alex125; 26 June 2012, 01:02.

                      Comment


                      • Pai vin de vineri ca vreau sa vad ''maternitatea'', si dupaia stau cat pot de mult. Ma declar PRO CORT cu toate ca n-am... fac rost...

                        @dorian, gata marea ?
                        http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                        Comment


                        • Gata gata pretenas...si eu tot vineri intram in runda a doua..stiu ca pierd ceva distractie dar eu prefer patul..sunt mai clasic...hai spor ne vedem miercuri
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • Maine 01.07.2012 intalnirea Logan Club Kronstadt este pe aleea de sub Tampa la orele 19:00.

                            Comment


                            • Originally posted by alex125 View Post
                              Maine 01.07.2012 intalnirea Logan Club Kronstadt este pe aleea de sub Tampa la orele 19:00.
                              .o minciuna de intalnire fara nimeni,frumos din partea voastra
                              sigpic
                              nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                              Comment


                              • astazi ne vedem sub Tampa la ora 19.00. Care nu vine este rugat sa anunte. O zii buna sa aveti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google