Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • good f..king morning!!..ezac azi colegul meu s-a imbolnavit si tre sa fac si treaba lui..offf...tre sa ajung la medias si tarnaveni..o plimbarica..nu puteam sa o frec aiurea azi prin oras...
    asta e...o zii minunata..la toata lumea!!!...paa
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • Drumuri bune Dodo

      Comment


      • Buna dimineata hai ostenii la cafea
        sigpic
        nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

        Comment


        • neata buna

          Comment


          • ooo sese ce faci? esti bine sanatos? multumim de cafeluta

            Comment


            • cineva ???azi la 19????

              buna dimineata stimabili domni!!..o zii frumoasa la toata lumea..papa
              Last edited by nairod; 29 August 2011, 10:00. Reason: Automerged Doublepost
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • buei nu mai ziceti nimic de 2 zile..ce ati patit? pe unde sunteti, pe unde umblati?

                Comment


                • logan club kronstadt????
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • da daaaaaaaaa
                    sigpic

                    Comment


                    • da da, noi suntem,incepem sa ne trezim amu...iatal si pe domnu ssg,si minunatul florinel...sau tezit si ei...eu recuperez inca pana dimineata...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • buna dimineata colegi. spor la treburi si bafta la examene

                        Comment


                        • >>>

                          Bunadimineata stimabili colegi.

                          Din motive personale (anumite probleme si schimbari in viata mea) ... cu parere de rau) o sa va anunt ca pentru doua saptamani va voi parasi (neputand fi alaturi de voi). Abea astept sa va revad si promit sa revin in forta peste doua saptamani.

                          Numa bine de la tata Nicos
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • salutaree lume,ce mai faceti??? sunteti ok?? va tzuk

                            Comment


                            • daa...suntem foaarte ok..
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Dorian...mai esti suparici?? Ia sa va ganditi bine,care cum,vreti pe 27-28 septembrie la Lisa sa nu ma faceti sa vorbesc ca data trecuta degeaba
                                In momentul in care stiu nr de persoane vorbesc pana atunci nici nu ma gandesc......:P

                                scuzee......23-25 septembrie...am gresit
                                Last edited by mikyffr; 30 August 2011, 18:37. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google