Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Axy

    multumim sonny de cafea, se pare ca suntem doar noi 2 in domineata aceasta la cafea....odihna placuta

    Comment


    • Nu sunteti singuri...suntem si noi ..doar ca hai sa mai dormim un pic
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • apai seby ,tu te.ai nascut obosit tata....toata ziua vrei sa te bata soarele pe burta....
        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

        Comment


        • soarele face tenul frumos mai sonny mai
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Axy,dar pe mine nu mai vazut?uite-te la ora postului meu si vezi,te cert acum s-aveti o zii frumoasa uite ce ploua afara,ne auzim pupiciii

            Comment


            • Culcati-va baaaaah!!!!! ce vreme de f...acut copii...
              ne vedem maine...paaa
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • nu am vazut micky scuza-ma.

                doriane la mine a fost soare 38 de grade..faceai plaja pe bloc

                Comment


                • neata, haide-ti "buey" somnorosilor la cafea, normal cafea cu lapte de vacuta a La'Dorian
                  azi dau eu cafeaua, E MOCAAAAAAAA

                  PS. treziti-l unu si pe seby ca dupaia, iar ne fugareste prietenii stiu de ce
                  sigpic

                  Comment


                  • s-a trezit florinele l-am sunat eu la 09 15 si mi-a raspuns. nu imi venea sa cred.

                    multumim de cafeluta

                    Comment


                    • stai calm ca eu l-am sunat la 8 50
                      sigpic

                      Comment


                      • Axy

                        si ti-a raspuns? ai putut sa vorbesti cu el?

                        Comment


                        • da a putut vorbi cu mine cine a dorit ..am fost treaz de la ora 8:00.

                          asa ca nu stiu ce fac unii dar sunt cam somnorosi.....altii au plecat "lula"...si unii ne asteapta..
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • >>>>

                            Sa curga cu cafea moka de la mineeeeeeeeee bumzi bumzi bumzi
                            Azi la 3 ma duc sa imi ridic masina de la serviceeeeeeeeeeeeeeee
                            Hai lume la cafeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


                            Miercuri o sa va barai creeriiiiii in cappppp )


                            Aviz amatoriler: Da mai o sa vin fara platforma ... repet fara platforma sac sac
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • stai lin nicos...ca noi nu ne ofticam...chiar ne bucuram,ca in sfarsit ti.ai reparat masinutza...sa ai parte de ea..multa bafta
                              nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                              Comment


                              • neata buna la toata lumea si multumim de cafea nicos. in sfarsit a aparut ked-ul printre noi. pana miercuri mai este mult asa ca pune niste poze cu ea sa vedem cum a iesit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google