Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neatzaa,hai trezirea si la "munci " cu voi,stiu eu ca sambata va raman pijamalele si nu vi le mai ia nimeni sa fie nevoie sa va treziti,hai o zii frumoasa si intelepciune!

    Comment


    • dar ce bine e inca in pijamale la ora asta ...oau sa mai lenevim un pic ...
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • Altii sunt satui de munca la ora asta si unii abea ce sau trezit

        Comment


        • da da..si amu la aceasta ora tarzie......va sta treaz ........ca de aceea sa odihnit... ca noaptea e bine sa fi in forma....ca nu le este somn...
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Originally posted by Nicosianu View Post
            Cei interesati sa arunce o privire aici.... astept propuneri pentru versiunea urmatoare si poze de la SABIUTZA
            vad ca nimeni nu isi da cu parerea despre munca lui Nicos, asa ca incep eu!
            Multumim Nicos pentru efortul depus, mi se pare foarte fain ce ai facut acolo.
            Speram sa ne mai ajuti si in continuare.

            P.S. : Mi-e dor de voi!!!
            vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

            Comment


            • >>>

              @ Kata1984 ... multumesc de parere ... in 2 zile apare versiunea noua a sitului si am nevoie de poze de la voi si de propuneri .... Desi am iesit din club, situ ramane in picioare si voi continua dezvoltarea.
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • multumim nicos

                Comment


                • Neatza plimbaretilor,azi cafelutza de la mine cu cel mai proaspat lapte ,sa aveti o zii frumoasa si multa caldurica ! pa pa

                  Comment


                  • o cafea buna.....o dau cu tot cu ceasca......)))))
                    Attached Files

                    Comment


                    • Ooooo buna dimineata.Bazz778 eu eau ceasca si tu ramai cu cafeluta.
                      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                      Comment


                      • vai....iata ...pufosenia...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Un vot se poate aici va rog frumos
                          sigpic
                          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                          Comment


                          • >>>

                            Bravo gabi ... locu 2 pana acuma
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • Neataaa gasca,hai azi nu bea nimeni ceai ! Asa ceva..... trezirea!! Azi un ceai cald cu miere foarte bun de dimineata pentru toata lumea pa pa paa

                              Comment


                              • cafea pentru toata lumea.....
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google