Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost belea pacat ca eu nu am mai putut sa stau dar macar am venit pana acolo bafta si sa auzim de bine !
    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

    Comment


    • KTL te-a injurat ala cu loganu alb cand ati plecat )

      Comment


      • Baieti a fost super mica noastra plimbare pe la Campulung si sper sa nu ne oprim aici, eu unul m-am simtit bine si a iesit prea bine....Felicitarile mele pentru fotografii...
        Si aseara in legatura cu fotbalul, bai am o febra musculara ca de dimineata cand m-am trezit aveam impresia ca ma lovit trenu....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Mai felicitari pt poze si pt filmari.....Au iesit sooper...Si la fotbal a fost misto...Mai putin drumu spre casa.....

          Comment


          • TWeetY...De ce nu faci si un LoganClub Vedea(cunosc cativa care au...)...Ai sa fim seriosi
            Chestia cu fluturasii chiar merge.
            Ar mai fi reclama pe alte forumuri la rubricile dedicate(da ceva colorat sa sara in ochi)...Eu incerc pe cateva forumuri pe care am vechime.

            P.S. Scuze de ironie daaa'...

            Comment


            • Mah Viorel am si yo cartile alea de vizita in calculator iti las id-ul meu si intri si ti le trimit pe mess "alexutzu_yo89" ata e id-ul meu....

              Comment


              • Originally posted by viorelu View Post
                TWeetY...De ce nu faci si un LoganClub Vedea(cunosc cativa care au...)...Ai sa fim seriosi
                Chestia cu fluturasii chiar merge.
                Ar mai fi reclama pe alte forumuri la rubricile dedicate(da ceva colorat sa sara in ochi)...Eu incerc pe cateva forumuri pe care am vechime.

                P.S. Scuze de ironie daaa'...
                Uite ca nu m-am gandit...Daca vrei neaparat, ai verde

                Comment


                • ...Mi-am permis pe rosu da nu ma vazut nimeni...
                  ...Maine dim. pun fluturasi...sper sa nu gasesc masina zgariata cand ies de la munca

                  Comment


                  • E o idee buna cu fluturasii acolo; si de zgariat nu au de ce viorele...Poate or sa te caute pentru mai multe informatii.
                    Succes

                    Comment


                    • ...Uite acu' trag 4-5 coli cu cartile alea,pun pe fiimea sa le decupeze,si maine as vrea sa pun de dimineata si cand plec(ca dupaia daca mai pun si poimaine...Ma trezesc cu vreunu; "baa da ma mai stresezi mult cu fituicile astea ...Am gasit vreo 3")
                      ...Poate vedem maine poimaine pe cineva nou sau macar cresc vizualizarile

                      Comment


                      • Ii pacalasesti tu cumva...si abia apoi le spui ca trebuie sa cotizeze

                        Comment


                        • hai ca poate tine faza asta cu fluturasii...;););)...Incercarea moarte n-are...

                          Comment


                          • ...Mi-am permis sa le fac asa ...Sper ca nu are nimic...si am tras 5 coli
                            Attached Files

                            Comment


                            • Nu are mah nimik....Stai linistit..;););)....Si app baietzi ar trebui sa punem si noi prin Mioveni fluturasi daia.....Ce ziceti?

                              Comment


                              • Inchiriem un avoi si le dam drumu din avion ));) ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google