Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NPoWer care ma injurat mah.....Ca nu l-am vazut si nici nu mi-am dat seama,l-am deranjat cu ceva???
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Pai nu ai vazut cum te claxonase ??

      Comment


      • Pai cu ce l-am deranjat?
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Salutare loganistii


          am febra
          cred ca am alergat si in locul lui tweety,,,cred ca el e singurul care nu a venit la ora de sport
          cel mai simplu

          Comment


          • Sunt foarte racit...Cum imi trece, ma revansez fata de voi

            Comment


            • ...Vad ca merge sondaju'...Unde?...Cand?...Cum?...La cat?...

              Fluturasi...De dimineata nu(ca am intarziiat) pe la munca vreo 6 la plecare (stergatoare) vreo 10

              La munca intrebari de genu:
              -ce e asta reclama la logan?Si ce faceti voi in clubu' asta?
              Raspunsuri cam asa:
              -aici te poti lamuri in orice problema legata de masina personala(asa cu si zice siteul):asistenta,depanare,intrebari,intretinere,t uning...
              -de asemenea ca pe forum sunt persoane cu pregatire care pot da lamuriri din aproape orice domeniu(mai ales legate de masini).
              ...Mai am...De impartit
              @TWeetY cred ca sheehan sau Cezar te pot ajuta...adica cu ceva mai rapid & safe
              Last edited by viorelu; 30 September 2008, 16:55.

              Comment


              • Popa ma mai poate ajuta
                Sondajul merge si ramane Duminica la 19:00 la bemo...
                P.S. Cati crezi ca or sa fie curiosi si or sa se prezinte la intalniri sau macar pe forum?
                Last edited by Ionut; 30 September 2008, 17:01.

                Comment


                • Am eu un coleg care se numeste Popa...Le cam are cu leacurile...S-ar putea sa ai dreptate
                  ...cica daca iti curge nasu'...picaturi de lamaie in nari(1sau2 in functie de cat suporti.)
                  De curiozitate se vor uita ...dupaia vad ei...eu astazi verific fiecare membru nou incepand cu acest moment...il depistez imediat daca e de la mine
                  Last edited by viorelu; 30 September 2008, 17:07.

                  Comment


                  • Daca aveai Preoteasa ma bagam, asa...Nu
                    Eu sper sa avem succes cu asta...Si poate ii conving pe baietii din Mioveni sa faca asta si in parcarea de la Dacia...
                    Last edited by Guest; 30 September 2008, 17:32.

                    Comment


                    • ...Ca sa vedem poti monitoriza pagina asta cu refresh din cand in cand vedem de unde e useru(eventual il ghidam unde sa faca "first post" si vedem efectul flururasilor.

                      ...pt. cine sta pe forum mai mult

                      Comment


                      • Asteapta-i cum asteapta aia cu blugi din piata Ceair
                        Si il bagi cu forta in zona noastra...

                        Comment


                        • ......gata unu

                          Comment


                          • Sall baietzi......Avem loome noua inscrisa pe forum????Cat mai multii ca nu strica.....

                            Comment


                            • ...Incerc sa fac ceva(cu cineva...Publicist la o revista argeseana,o cunostinta veche)...Am vorbit cu omu'...Sper sa rezulte cel putin macar pomenirea numelui clubului/siteului in respectiva publicatie...Nu promit nimic...Revin cu detalii in urmatoarele zile

                              Comment


                              • Ooooo e foarte bn ma Viorel.......Asteptam detalii......Ar fi bn sa mearga...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google