Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marfa de poze sooper filmele
    cel mai simplu

    Comment


    • Invitatie

      VA rugam a va anunta prezenta.
      Attached Files
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Seara buna tuturor...
        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

        Comment


        • 'naseara garib1973.Ce faci domn'e?.'73 a...Tot ca mine
          @cristi3775 ...Ah ce ma mananca talpile...De as avea timp

          Comment


          • Viorelu ma bucur ca ai luat aceasta initiativa si cred ca esti singura persoana de pe forum care a facut asa ceva, imi place ca esti activ....Si cred ca maine fac si io cativa fluturasi si ii impart prin parcare si sa vedem ce o sa iasa, si este valabil si pentru ceilalti baieti care sunt pe forum care pot sa faca si ei acest lucru.....

            Tweety ma bucur ca ai vazut ca merge sondajul.....

            cristi3775 multumim pentru invitatie dar locul de intalnire e cam mare pentru noi(cam mult de mers).....Multumim oricum
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Cam nasol drumu spre casa,,dupa seara de fotbal..Nu stiam pe cine alearg a politia...Chiar pe mine...Au vrut sa ma lase fara permis..Ca nu am facut sensu cica.. dupa care vine YGI sa ma salveze..)) sa lasat cu urlete si tipete din partea tuturor...)(noroku meu ca ma iertat...mi-a dat (cartonas galben)....cam nasol...sper sa nu urmeze rosu..:P

              Comment


              • ...Mama lor...Cheatia asta ii enerveaza cel mai tare pe politisti(am observat)sa sara cineva cu gura pentru sofer(din trafic sau din masina)...Atunci ii apuca nebuneala...Ei motiveaza ca persoana respectiva le disturba judecata corecta...Deci si politistii gandesc...Cine zicea ca nu?...

                Comment


                • Bogdan ati avut noroc ca nu va luat permisu pentru ca nu numai u ai ignorat sensul unic, mai ales ca la al doilea sens unic la-ti ignorat toti, si de aceea D-l Stanciu va vazut si sa luat dupa voi si io dupa el
                  Last edited by KaTaLyn; 1 October 2008, 09:50.
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Aaa...Lol erai si tu...Printre noi..))

                    Comment


                    • Ati avut mare noroc in seara aia baietzi....Sper sa nu se mai intample chestii dastea cu politzia.....App o sa incerc si yo sa fac niste fluturasi daia si o sa incep sa-i impart prin parcari.....Poate ni se mai alatura pers noi...

                      Comment


                      • No problem cu politia...Imi pare bn ca am putut sa salvez situatia

                        sa uitat potin d-nul stanciu la mn dar speram sai treca repede,nu vrem sa avem probleme cu politia,vrem sa ne fie preteni

                        poate cu putin noroc ne inteleg,si o sa ne ajute sa facem prezentarea cu testu de indemanare...

                        aaa,am facut siglele si sper sa le am gata pana duminik...Cine vrea sa se prezinte duminik la bemo.
                        cel mai simplu

                        Comment


                        • Originally posted by KaTaLyn View Post
                          Bogdan ati avut noroc ca nu va luat permisu pentru ca nu numai u ai ignorat sensul unic, mai ales ca la al doilea sens unic la-ti ignorat toti, si de aceea D-l Stanciu va vazut si sa luat dupa voi si io dupa el
                          Dl.Stanciu si mai cum???...Marian cumva?
                          Last edited by viorelu; 1 October 2008, 17:04.

                          Comment


                          • Originally posted by KaTaLyn View Post
                            Tweety ma bucur ca ai vazut ca merge sondajul.....
                            ??? Asta e d'aia...Bight my back?
                            Pune mana si mai editeaza posturi KTL ca sunt multe prescurtari gen mirc.
                            Last edited by Ionut; 1 October 2008, 18:13.

                            Comment


                            • Da YGI ar fi frumos sa avem noi norocul ala sa ne inteleaga politia si mai ales sa ne si ajute sa facem acel test de indemanare dar asta depinde in primul rand de noi....

                              Comment


                              • De ce test vorbiti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google