Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti am promis ca vin la voi dar si sapt asta si urmatoarea pic sch2...La noi se lucreaza cam aiurea cate 2 zile schimbul..2 de I,2 de II si 2 de III apoi 2 libere...Naspa rau.Tinem legatura...
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • Mai baieti e bn cum a zis KTL la 18 ca si asa se intuneca devreme ce sa mai votam la ora 18 ne intalnim
      Cu plecatul la valcea,ar trebui sa plecam mai devreme adica pe la 12-13 sa nu ne apuce noaptea la intoarcere
      Last edited by KaTaLyn; 2 October 2008, 23:47.

      Comment


      • Baieti nu mai faceti lista ca acuma merge pollul si votati acolo care vine duminica la intalnire, ok....

        Viorel pe 12 mergem la Valcea, dar cred ca o sa mergem cat mai devreme, cam pe la 10 sa plecat din Mioveni ca sa nu ne apuce seara la intoarcere, in orice caz vorbim duminica la intalnire....

        garib1973 te asteptam pe la noi, oricand poti tu
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • In legatura cu fluturasi, majoritatea nu prea au internet pe acasa si eu propun sa schimbam putin in continutul fluturasilor si sa introducem ceva de genul.....

          Si pentru Duminica 12 octombrie o sa facem o lista aparte cu cei care merg la Valcea, iar ora plecari o s-o discutam duminica la intalnire....
          Attached Files
          Last edited by KaTaLyn; 3 October 2008, 14:00.
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Da...Interesenti fluturasii propusi de KTL...Dar sa ii facem un pik mai coloroati daca se poate(cum ii facuse Viorel).....Si pt duminica...Imi pare rau baietzi nu pot sa vin pt ca lucrez...Ne vedem cu urmatoarea ocazie sper....

            Comment



            • ...poate asa ar merge(primu fluturas) nu stiu ziceti voi culori si aduc duminica niste coli facute ...Sau alte modele.
              ...Am mai pus vreo 10 fluturasi azi...Si doua smscu reclama de pe fluturasii lui KTL la 2 colegi (fosti)cu Logan,unu din Mioveni unu din Pitesti
              ...Cu presa inca nimic omu' e la o revista de cultura dar cunoaste multi si la cotidiene...A zis ca se documenteaza si vede ce ar merge
              Attached Files

              Comment


              • Da mah Viorel asa un pik de culore in scris (rosu) e f bine.......Si cu presa las' ca e timp destul....

                Comment


                • Mioveni? Cu ce culoare?...

                  Comment


                  • Fa-l albastru...Cred ca i-ar sta mai bn...Sau cum vrei tu.....

                    Comment


                    • Buna ora 18..

                      Comment


                      • Ce faceti dragi loganisti? Din ce am citit sumar ati cam avut probleme cu viitorii mei colegi? Maine seara se face o mica intalnire nocturna?
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • Atunci 18 sa fie
                          P.S. Ce e cu astia de voteaza la noi si nu au nici o treaba cu Mioveniul???

                          Comment


                          • ...Ce ai cu ei? Au votat corect...Tocmai de la Iasi e greu sa vii la Bemo

                            Comment


                            • Poi poate vin si ei aici la Bemo la noi...)))...Glumeam.....

                              Comment


                              • ...Pai sa votam si noi la altii...Ca nu ne putem duce

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google