Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi frumos Viorel........Sondajul asa trebuie resetat de fiecare data, da si de data asa va fi pentru Valcea care merge si care nu merg....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Multumim pentru poze KTL...Ai infruntat ploaia rece nu ca mine pitit in masina
      Bafta!

      Comment


      • Nu ai petru ce TWeetY.....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Ce frumoase poze mai imi pare cunoscuta si locatia pentru cei care nu stiu..Vara demential acolo : piscina, disco , bar, fetite, baieti de baieti . Ce-mi place cel mai mult la voi este ca marea majoritate a loganurilor sunt colantate cu "Logan Club" BRAVA VOUA .
          KTL , observ ca masina ta incepe sa fie din ce in ce mai furioasa
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • ...Colantate daa...Multumim de aprecieri...

            ...Si nu ne lasam, am incercat sa "colantam" cateva masini pe strada cu creta, cu LoganClub dar am avut ceva probleme cu proprietarii...Luptele libere cu bata dar nu la noi in mana.
            Apropos voi ce idei de promovare(mai inedite asa) aveti?
            Asta de sus chiar da rezultate...Cucuie la greu
            ...P.S.Am uitat sa imi i-au pastilele de cap
            O seara buna!

            Comment


            • Ygi baga si tu id-ul asta de mess Rricko21,poate mai am nevoie de ceva...:P
              sigpic

              Comment


              • Noi am incercat cu cheia direct pe masina..) Glumesc! Mai trebuie sa invatam cum sa promovam Logan Club ..Dar ne revenim noi
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Toate la timpul lor Thejock3r si mersi frumos
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • THREADURILE deschise neoficial si neanuntate pe Logan Club Mioveni vor fii sterse sau mutate, valabil pentru toti membri Logan Club Mioveni, multumesc pentru intelegere...
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • Ce naiba ma KTL...Asta e dictatura...
                      Administratorul stie?
                      Last edited by Ionut; 7 October 2008, 17:30.

                      Comment


                      • @KaTaLyn le poti sterge(cel putin pe al meu...Ultimul)ai tot dreptul,daca ai fi la fel de ferm si in luarea unor decizii(dar cu voce tare)pt.LCM cred s-ar indrepta niste lucruri in mod sigur....deocamdata e cam liniste...

                        Comment


                        • Pai vezi daca poti sa-l informezi Tweety.....si nu sunt comunist

                          Viorel credema ca nu imi place cea ce fac, dar cred ca prin chestia asta sa se ajunga la o comunicare mai buna
                          Last edited by KaTaLyn; 7 October 2008, 17:42.
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Pai nu e ok ma KTL...
                            Si faza cu luarea deciziilor...Cu voce tare...Cum?
                            Se vorbeste mult la telefon in timpul inatlnirilor LCM

                            Comment


                            • ...Pff ce viteji sunteti pe forum(si eu la fel).KTL tocmai a sters threadul ...Ete discutii care acolo isi aveau locul.
                              Da vad ca amandoi sunteti preocupati unul de altul
                              Puteti purta si voi o discutie despre LCM fara sa ziceti ca ala...Asa...Si...Asa?
                              Originally posted by KaTaLyn View Post
                              Pai vezi daca poti sa-l informezi Tweety.....si nu sunt comunist

                              Viorel credema ca nu imi place cea ce fac, dar cred ca prin chestia asta sa se ajunga la o comunicare mai buna
                              Comunicarea mai buna trebuie sa inceapa si cu tine...nu trebuie sa astepti asta de la altii neaparat...trebuie sa incerci sa ii fortezi sa comunice.
                              Si nu trebuie sa te vaiti ca cutare si cutare zice asa si asa...ia uite ce vad eu aici

                              ...deci erai constient de asta asa ca trebuia sa te obisnuiesti pana acum.
                              TWeetY se poate informa si singur(ca e baiat mare) nu trebuie sa il informez eu...eu cred ca tu mai mult ii porti de grija lui(si el tie)
                              Last edited by viorelu; 7 October 2008, 17:54.

                              Comment


                              • Nu Tweety se vorbeste mult in lipsa mea, iar cand sunt eu, nu mai sunt idei si inspiratie au zburat toate....Poate intelegi si tu ca nu gasesc nimic amuzant in chestiile astea.
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google