Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...Ma miram cine e plecat cu sorcova...
    Sunteti bineveniti!Multumesc de idee...Nu stiu ce sa zic...
    Dar totusi ca informatii:
    -inmormantarea va avea loc sambata(nu Duminica) in jurul orei 12.00
    -Comuna Leleasca,Jud.Olt,sat Parosi...E loc berechet...Nu la cimitir...Loc de parcare berechet(pentru vreo 3 LCM-uri)

    ...Mie mi se pare deplasata ideea sincer...Dar care vrea si are chef de "distractie" e binevenit...
    ...Nu vroiam sa raspund dar nevastamea a fost impresionata de gest...

    Multumiri de condoleante!...Maine iar am o zi plina...Plina in sensul ca ma deplasez acolo si ma plictisesc...Au angajat firma funerara...Dar cred ca imi fac timp sa lipesc stemele...Daca nu mo lipani cineva peste ceafa zicand "mah tie de asta iti arde?".
    Inca odata multumiri de condoleante si care vrea...Maine seara revin pe forum.

    Comment


    • Condoleante si din partea mea,imi pare sincer rau!!!
      sigpic

      Comment


      • Sambata va vedeti cumva?
        ca duminica sunt sch 2 si nu va pot onora...
        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

        Comment


        • Viorel sa vad ce zic si baieti....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Condoleante..

            Comment


            • Duminica la 18.00 vin si eu ,dar poll voting-u ala a avut atatea variante ca ar trebui cel putin modificat...
              Stati calmi cu treaba ...Aia.Vorba lu' TWeetY...Doamne fereste de alte treburi mai grave care se pot intampla membrilor...Atunci ar fi ceva normal da asa...
              Voi stiti...Multumesc sincer de compasiune...
              Tre' sa plec

              Comment


              • Bai nu mai mergem la valcea duminica
                Ce intalnire la 18 la bemo la ora aia plecam de la valcea
                si scuze pentru viorel sincere condoleante
                Bai nu e corect
                pentru ca va certati voi intre voi sa nu mai mergem
                ma-ti dezamagit
                Last edited by KaTaLyn; 10 October 2008, 21:57.

                Comment


                • Va salut pe toti !Cosmin este numele meu sunt din Pitesti si vreau sa intru si eu in clubul vostru ce trebuie sa fac ? ( deocamdata am sa va sustin pe forum pt k golanu meu este in Colibasi acum nu a iesit de pe poarta uzinei ! ) ma primiti ?

                  Comment


                  • Te primim...Si fara masina pana iti vine si dupa aceea te asteptam cu ea...
                    Last edited by KaTaLyn; 10 October 2008, 21:55.
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • 81TTU Cosmin poti sa vi oricand la intalnirile nostre de duminica si nu trebuie sa faci absolut numica, da si chiar fara masina se poate, trebuie sa ai rabdare pana iti da in primire golanul, te asteptam duminica la ora 18 in parcare la Bemo.....

                      VSL imi pare rau ca te-ai suparat dar asta e, toti baieti am cazut de acord ca nu mai mergem la Valcea, ci pregatim o alta intalnire cu baieti de la Sibiu.
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Originally posted by 81TTU View Post
                        Va salut pe toti !Cosmin este numele meu sunt din Pitesti si vreau sa intru si eu in clubul vostru ce trebuie sa fac ? ( deocamdata am sa va sustin pe forum pt k golanu meu este in Colibasi acum nu a iesit de pe poarta uzinei ! ) ma primiti ?
                        Fiindca stai pe langa noidaca ai timp poti veni duminica(cu mine sau cu DRN...daca vrea)...Sa spui
                        @vaillant_11 la fel ...ai zis ca vii cu masina sau fara...te asteptam...
                        Last edited by viorelu; 10 October 2008, 22:14.

                        Comment


                        • Condoleantele mele .. :|

                          Comment


                          • Si din partea mea sincere condoleante
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • TWY vreau sa treci si tu duminica p la LCM ...Sa discutam si noi ....Te rog

                              Comment


                              • Nu pot sa trec aby...Trebuie sa imi fac bagajele pentru Franta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google