Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...Hehe tatal lui DIA cu masina cu loganclub a stat dupa cortegiu cam jumate...

    Comment


    • Originally posted by viorelu View Post
      ...Hehe tatal lui DIA cu masina cu loganclub a stat dupa cortegiu cam jumate...
      ...De nevoie bineinteles ca nu avea loc...
      Lista cu confirmari in plus fata de sondaj pentru diseara la 18:00(daca se modifica se poate sterge asta):
      1...Viorelu
      ..............

      Comment


      • Prezent...

        Comment


        • Condoleante..Pt viorelu....De la ygi
          cam tarziu dar acum am avut si eu timp de forum
          sper sa nu te superi
          cel mai simplu

          Comment


          • 1...Viorelu
            2...Ygi
            cel mai simplu

            Comment


            • Originally posted by b-16-ygi View Post
              Condoleante..Pt viorelu....De la ygi
              cam tarziu dar acum am avut si eu timp de forum
              sper sa nu te superi
              Eee na ...Nici nu trebuia sa postez ca am deces dar initial inmormantarea era era Duminica si am vrut sa anunt ca nu pot veni (la Valcea eventual) si o tar de pauza pe forum.Oricum multumesc de condoleante la colegi!
              Deci cine este cu AG...DIA?
              P.S.Nu imi gasesc un post de ieri ... KaTaLyn ai idee pe unde este?
              Last edited by viorelu; 12 October 2008, 15:35.

              Comment


              • L-am gasit

                Comment


                • Deci diseara la ora 18 Intalnire Logan Club Mioveni in parcare la Bemo....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Dap...

                    Comment


                    • Imi pare rau baietzi....Yo nu pot veni azi...Poate cu urmatoarea ocazie!!!!

                      Comment


                      • Salutari de la brasov pt logan club mioveni dar si pt cei din pitesti...Astazi am tranzitat si orasele voastre in mini concediul pe care l-am avut azi....Salut toate logan clublurile din ploiesti, bucuresti, pitesti si mioveni.

                        la voi la mioveni am vazut vreo 2 loganuri care erau din club, nu le mai stiu numarul...Unul rosu si unul alb parca...Si daca nu ma insel, ambele aveau ornament la esepament cu leduri albastre
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Nice pics KaTaLyn...Sa anunti detalii pentru Duminica sa isi faca lumea timp(zic eu...)...eventual sa vina si cei din Campulung,Topoloveni,Costesti,Curtea de Arges etc...de preferat ar fi sa treaca la LCMioveni...da' treaba lor...Numa' sa nu se plictiseseasca singuri pe acolo
                          Last edited by viorelu; 13 October 2008, 08:54.

                          Comment


                          • Neatza baietzi......

                            Comment


                            • Super poze....Ma oftic k nu am ajuns si eu...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google