Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca plec de maine dupa scoala o sa ajung la Bucuresti sambata dimineata ? (sa am timp sa ma refac ) sa ma duc pe la ude ca am un var pe acolo )

    Comment


    • Originally posted by viorelu View Post
      Imi pare foarte rau KTL... Da' trebuia sa pui si tu niste poze sa vedem ce si cum...Ca amintire macar.(daca iti mai arde)

      ...Si eu busit PFZ-u de dimineata a mea nare nimic(o urma firava ca de praf pe bara spate...Si asa ma bate gandu' la un kit) PFZ-u portiera infundata(bine)si vopsea sarita.Da' de dimineata nu am mai stat(mi-am vazut de drum,vorbi acu pe la 17 cu el sa vedem cum ne intelegem(bineinteles ca m-a asteptat in parcare)
      Cu Bucurestiu' eu chiar nu pot sa vin(sambata-duminica sch1)daca faceti seara vreo intalnire vin...
      si v-ati inteles?
      fara linkuri externe in semnatura

      Comment


      • Si eu am masina bubuita de cineva astazi am fost la pol si la asigurare urmeaza sa o bag in service
        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

        Comment


        • Naspa cu lovitul, multa alergatura, bani , nervi etc...
          fara linkuri externe in semnatura

          Comment


          • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

            Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

            Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

            Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

            Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

            Cu stima
            Echipa Logan CLub Iasi
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Da multe loganuri "bubuite" saptamanile astea ....

              Comment


              • Asa e fratilor, multe loganuri bubuite..... Acu de dimineata inainte de a merge la cumparaturi inconjor odata masina, cum fac de obicei inainte de a pleca sa vad daca am rotile inregula, (o tin in parcare nu am garaj) si observ vopseaua matuita pe partea fata dreapta, concluzia : cineva mi-a sters cu bara aripa si bara mea. Parca ar fi fost stearsa cu hartie abraziva, iar aripa este infundata foarte putin, se observa daca te uiti foarte atent. Ce sa fac? Sa incerc sa repar cumva cu niste polish sau mai bine nu....Risc sa sterg si stratul de vopsea care oricum este si asa de subtire...Am casco dar nu vreau sa apelez la casco doar pt k mi-a matuit mai mult vopseaua.

                Comment


                • B]Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009[/b]

                  Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                  Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                  Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                  Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                  Cu stima
                  Echipa Logan CLub Iasi
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Originally posted by DRN View Post
                    si v-ati inteles?
                    Bineinteles...Mi s-a parut de treaba omu'(da' cine nu se intelege cu mine?).
                    M-a costat ceva dar asta e(fara declaratii si alte alea)...Bine ca macar a mea nu are nimic...A lui insa e cam rau sifonata portiera
                    Originally posted by euromarket View Post
                    Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

                    Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                    Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                    Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                    Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                    Cu stima
                    Echipa Logan CLub Iasi
                    E bine ca se anunta asa din timp ...Sper sa ne facem timp

                    Comment


                    • @viorelu de cate ori nu a fost sifonata masina aia
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • C intalniri reusite faceti mai baieti!
                        Si la noi se fac saptamanal . Frumoase poze
                        1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                        ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                        Comment


                        • Originally posted by DRN View Post
                          @viorelu de cate ori nu a fost sifonata masina aia
                          Eu nu am vazut decat ce am facut eu...Parca omu' a mai zis ceva de partea fata mai demult in rest nu stiu sa fi vazut ...De pe balcon

                          Comment


                          • Sal baieti
                            nu vad nimic pe aici
                            multa lume absenta si atat
                            credeam cava dati si voi cu parerea de duminica ,,,sa vedem cum facem,,,dar vad ca nu va intereseaza prea tare
                            sa vedem cum facem si cu KTL ca nu stiu dak mai vine cu masina lui,
                            nicio actiune din partea voastra,ati lasato moarta
                            cel mai simplu

                            Comment


                            • Nu cred ca ajung duminica asta..Incerc dar nu promit
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • Nici yo nush daca o sa ajung la intalnire baietzi.......Imi pare rau......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google