Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zicea ceva YGI de o intalnire in seara asta sau nu am vazut eu bine? Dk se face ceva sa ma anuntati si pe mine si appo de steme le-au placut la colegii mei de la facultate. Multumiri lui DVL si YGI
    zoom-zoom

    Comment


    • Daca va intalniti diseara poate trec si eu pe acolo...Maine insa sunt schimbul 1si nu pot veni(daca e cazul) oricum vad ca inca nu ati organizat nimic

      Comment


      • Cred ca o sa propunem sa ne intalnim diseara daca se poate si care vrea sa vina la intalnire la ora 18 la Bemo.....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Sper sa ajung si eu diseara..Momentan sunt la bucuresti..Oricum vin pana maine cand trebuie sa venim la Salon..

          Comment


          • Scuze!...
            Se pare ca nu pot veni diseara...Neste treburi(relaxante sper)
            Maine nici atat(daca e ceva)probabil o sa stau ceva mai mult chiar peste program...Un fel de cod rosu(zic baietii)...Nici o legatura cu ce a aparut la tv
            Vedeti ce faceti...Ce mai puneti la cale
            P.S.Insa saptamana viitoare sigur am tot weekend-ul liber...
            P.S.2:...cine stie poate apar diseara mai tarziu dar mie ca nu mai gasesc pe nimeni...daca stati vreo ora ...vad eu...
            Last edited by viorelu; 18 October 2008, 15:16.

            Comment


            • Daca stati pana la 11 sau 12 diseara ajung si eu.Cea ce nu prea cred ca ati sta
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • Salut...Am ajuns..
                multumesc "polich-orilor" care mi-au remediat zgarietura la aripa.
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • AG-73-BAR bafta frate si ai grija de masina ca e pacat de ea
                  poate poti sa vi cu noi la bucuresti maine la 12.30 in peco petrom mioveni

                  Deci cine nu a fost la intalnire sa stiti ca maine 19-10-2008 la ora 12.30 ne intalnim in peco petrom v mioveni pentru a pleca la bucuresti
                  cine e intersat poate sa vina maine si ii gasim loc....In cazul in care nu are masina
                  Last edited by KaTaLyn; 27 October 2008, 22:17.
                  cel mai simplu

                  Comment


                  • Suna tentant

                    Comment


                    • Originally posted by TWeetY View Post
                      Suna tentant
                      Este?...Si pentru mine suna tentant ce pacat ca nu pot veni...

                      Bine ca nu am venit aseara...Ca am avut de anuntat telefonic in interval de o ora peste 20 de persoane in legatura cu serviciu,astazi sunt pe metereze(sper sa nu fie o zi atat de plina pe cat se anunta)da' asta e cand e de munca e ...
                      Drum bun la Bucuresti si mare grija pe traseu...Avand in vedere ultimele evenimente din saptamana patite de unii membrii(inclusiv eu)...
                      Bafta!

                      Comment


                      • S-a facut intalnire aseara si nu m-ati anuntat prin tel Eu am fost pana la tara dar veneam daca dadeati un tel
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • Da tu astepti invitatie speciala Laure?...VIP ?
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • Pai unde am fost eu nu am putut sa intru pe net sa vad daca se tine. Asta e. Data viitoare daca o sa mai fie
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Cum adica , daca o sa fie...O faci tu daca nu va fi. Power club
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment


                              • Sa aveti bafta la bucuresti si sa veniti cu poze misto....Ce naspa ca nu am putut merge
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google