Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Distractie placuta baietzi la Bucuresti......Si sa va intoarcetzi cu cat mai multe poze misto....

    Comment


    • Originally posted by KaTaLyn View Post
      Salutare....Ma gandeam si io ca toti ceialti sa iau eu primul initiativa (chiar cu riscu de a lua injuraturi si suturi din partea unora) de infiintare a unui LoganClub tocmai in Mioveni (la mama Loganuliu) ptr ca in mioveni sunt o gramada de loganuri si unele arata chiar trasnet, si m-am gandit ca ar fi cazu sa ne extidem si noi ( cei cu loganuri ) si nu numai cei din mioveni ci si din pitesti daca se poate, sau din imprejurul miovenului.....Si as vrea sa stiu si io cati sunt pe internet ca pe sosele suntem o gramada.....Si poate stabilim o ora si o zi in care sa ne intalnim... Daca am gresit unde am postat va rog sa imi stergeti acest topic si sa ma scuzati! Multumesc frumos....
      bun, e bine ca ai specificat ca si din pitesti ca asa m-ai scutit de o intrebare in plus, dar vine a 2-a: care sunt conditiile pt a deveni membru (in afara masinii) [[cu parere de rau si scuzele aferente daca s-a mai pus aceasta intrebare in forum dar chiar nu am avut timp sa citesc toate post-urile]]

      Comment


      • Pai vii la o intalnire(Duminica) si iti spunem noi cat e cotizatia...Glumeam
        Zic eu ...Singura conditie nu e neaparat sa ai masina(dar e cam necesara si daca se poate Logan).Devii membru Logan Club din momentul ce ti-ai facut un user pe forum, iar membru LCMioveni odata ce esti activ in sectiunea LCMioveni...De preferat sa vii si la intalniri(bineinteles atunci cand poti).
        Embleme sau legitimatii nu avem(inca),in schimb stikere cu Logan Club purtam(pe masini).
        In mare...O adunatura pasionata de Logan
        Nu te costa nimic,nu castigi nimic(material vorbind),in schimb iti poti face prieteni noi si poti afla multe lucruri interesante(despre masina ta...Critici sau simple pareri...Dupa caz)

        P.S. Avem membri si cu bicicleta(bineinteles marca Logan)

        Comment


        • Originally posted by costyn955 View Post
          bun, e bine ca ai specificat ca si din pitesti ca asa m-ai scutit de o intrebare in plus, dar vine a 2-a: care sunt conditiile pt a deveni membru (in afara masinii) [[cu parere de rau si scuzele aferente daca s-a mai pus aceasta intrebare in forum dar chiar nu am avut timp sa citesc toate post-urile]]
          si eu sunt din pitesti ca si viorelu...Te asteptam la intalniri cu cea mai mare placere.
          fara linkuri externe in semnatura

          Comment


          • Ygi
            nu am avut cum sa vin ca am fost la serv azi sch 1, daca era anuntam baietii aseara.Imi pare rau, dar cine stie poate cu proxima ocazie...
            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

            Comment


            • hai mah baietzi nici macar o poza de la Bucuresti sau....Sunt pe drum inca....Mai ast...Sper ca v-ati distrat....

              Comment


              • Da a fost super
                mie unu mi-a placut,am poze dar nu le-am descarcat inca


                vreau sa vad filmarea de pa camera
                ok dvl???

                Baieti intrati pe concursul ala la *******.Ro si votatima pe la pagina 27
                sa castige o masina din mioveni

                cat mai multe voturi
                Last edited by KaTaLyn; 20 October 2008, 11:38.
                cel mai simplu

                Comment


                • O sa apara si filmuletul in curand..
                  Ygy sa imi spui daca au mai crescut voturile.....Ca te urc pe primu loc in 3 4 zile..)
                  Last edited by KaTaLyn; 20 October 2008, 11:39.

                  Comment


                  • Originally posted by b-16-ygi
                    Baieti intrati pe concursul ala la *******.Ro si votatima pe la pagina 27
                    sa castige o masina din mioveni

                    cat mai multe voturi
                    un vot si de la mine!
                    fara linkuri externe in semnatura

                    Comment


                    • ...Si de la mine...& more votes comming
                      Succese!

                      Comment


                      • Din cate am citit pe site concursul era in perioada 3-18 octombrie, deci s-a cam terminat
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • Ba nu....

                          Art. 6. Mecanismul campaniei
                          a) Inscrierea si desfasurarea concursului:
                          Participantii la campanie trebuie sa intre pe site-ul ******* in perioada 6-18 octombrie 2008, sa uploadeze o fotografie reprezentativa pentru concurs si sa completeze campurile obligatorii.
                          In perioada 19-30 octombrie 2008, fotografiile participantilor vor fi votate de catre vizitatorii site-ului www.*******.Ro. Fotografia cu cele mai multe voturi va fi declarata castigatoare pe data de 31 octombrie. Participantul care a uploadat fotografia si poate face dovada ca masina respectiva ii apartine (prezentarea talonului autovehiculului) este declarat cistigator.
                          b) Modalitati tehnice de monitorizare:
                          Toate aceste operatiuni vor fi inregistrate intr-un fisier registru care va fi, la cerere, pus la dispozitia oricaror autoritati cu competente in domeniu.
                          c) Fraudarea votului:
                          Administratorii site-ului *******.Ro si ai aplicatiei de concurs pentru campania promotionala “Superstar Car” isi rezerva dreptul de a suspenda si de a sterge inregistrarea oricarui utilizator suspectat ca a incercat sa fraudeze/ca a fraudat votul prin orice mijloace disponibile.

                          Art. 7. Premiile
                          Premiul acordat in cadrul acestei campanii este echivalentul in RON a sumei de 500 euro, la cursul din 31 octombrie 2008.

                          Ce zici tu e perioada limita de inscriere
                          One more vote!

                          Comment


                          • hai ca incerc sa dau niste linkuri pe yahoo messenger sa te voteze ;)

                            Comment


                            • Mah baietzi nu ati postat nici acu pozele de la Bucuresti.....Mor de nerabdare sa le vad.....

                              Comment


                              • Ne tin in suspans
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google