Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai ce ai vrea mai ABI sa faci?

    Comment


    • Merge din ce in ce mai greu clubu....Nu prea mai aveam activitate..

      Comment


      • Sa dam o tura pe la voi sa va adunam ????
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Originally posted by Thejock3r View Post
          Sa dam o tura pe la voi sa va adunam ????
          cu arcanu'...

          Comment


          • Cu plasa ;) ... Ce ati facut la intalnire ?? Astept poze (daca ati facut)

            Comment


            • Am facut binisor vin si pozele...Da vad ca noi cat suntem plecati...Lumea ne sterge urmele...Ceva de genul "sa nu va mai intoarceti"...Daca are dreptu asta e...
              KTL are poze...si poate cand intra pe forum mai editeaza si el pe aici(ca are dreptul)nu sa taiem pomii asa de jos.

              Originally posted by Cristi_Xp View Post
              Am sters 2 pagini de "hi5" .Incercati sa nu transformati sectiunea asta in messenger,si spamul de pe messenger.
              Hi5 zici...Ai mah zau...Ia ziceti mai care ati vazut pagini gen hi5 pe aici...Voi ce parere aveti?
              Last edited by viorelu; 26 October 2008, 22:59.

              Comment


              • Mah Viorel cred ca se referea la faptul ca am vorbit noi prea mult pe aici de concursul ala in care participa YGI si daia le-a sters...Cred ca are dreptul asta....

                Comment


                • Pai nu inteleg o treaba: Suntem sau nu uniti?
                  Totusi participa unul de al nostru , unul din clubu nostru , nu trebuie sa primeasca sustinere de la toti din club? :-?? Asta nu inteleg.

                  Comment


                  • Creca baiatu asta e dus rau de tot
                    ori are ceva cu noi ori nui convine mai nimik
                    Bai baieti hai fiti mai activi ca ne mai trebe40 de voturi
                    Last edited by KaTaLyn; 27 October 2008, 17:13.
                    cel mai simplu

                    Comment


                    • YGI mai ai putin si ajungi pe locu I <:-P <:-P mai dau cativa prieteni massuri pe yahoo si ajungi pe locu I ))

                      Comment


                      • Bai cristi -xp teai suparat degeaba

                        pana la urma voi ati inceput cu vand tobe sport cu tot felul de reclame noi decat am incercat sa obtinem niste voturi pt unul deal nostru,unul pe care trebea sal sustineti toti din LoganClub Romania

                        dar mai bene ati preferat sa stergeti toate mesajele

                        p.S. Sunteti cei mai buni preteni
                        cel mai simplu

                        Comment


                        • haideti toata lumea sa dam massuru pe yahoo sa ii voteze masina lu YGi ;) (am dat pana si eu care nu dau massuri deloc ;) )

                          Comment


                          • Ati facut din forumul asta un portal de vanzari online si tot voi sariti cu gura
                            cel mai simplu

                            Comment


                            • Lasa-i .. Noi sa ne concentram pe concurs si dupaia le zicem de totu origini parinti frati surori etc.

                              Comment


                              • Ce sa ii faci YGI?El a facut forumul si face ce vrea din el.Mai bine punea numele: Vanzari Piese Auto si NU Logan Club.Pentru ca majoritatea trageti pentru voi , dar cand e vorba de unul de al vostru il lasati singur , fara sprijin.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google