Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai baietii ca mai e un pic...
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • Foarte putin ;) ca daca luam 100 voturi avans o sa fie super bine ;)

      Comment


      • haideti fratilor ca merge \:d/

        hai cu voturile
        cel mai simplu

        Comment


        • YGI posteaza si tu nu mai odata nu mai face double post(foloseste edit eventual)...Adevaru e...Cam arata urat cu fraze scurte asa...Ca exageram si noi si CristiXP.
          Ce loc mai esti ca acu' ma trezi?
          KTL ai mai cu pozele alea si mai cerceteaza forumul ca vine iar XP cu coasa mai bine dai talica cu secera sa nu tai tot.
          Apropo gluma gluma da' mouseu mi-a facut-o a intepenit pe monitor,am pus altu vechi da asta trage numai stanga inca nu am reusit sa vad topul
          Last edited by viorelu; 27 October 2008, 09:17.

          Comment


          • Originally posted by viorelu View Post
            Pai vii la o intalnire(Duminica) si iti spunem noi cat e cotizatia...Glumeam
            Zic eu ...Singura conditie nu e neaparat sa ai masina(dar e cam necesara si daca se poate Logan).Devii membru Logan Club din momentul ce ti-ai facut un user pe forum, iar membru LCMioveni odata ce esti activ in sectiunea LCMioveni...De preferat sa vii si la intalniri(bineinteles atunci cand poti).
            Embleme sau legitimatii nu avem(inca),in schimb stikere cu Logan Club purtam(pe masini).
            In mare...O adunatura pasionata de Logan
            Nu te costa nimic,nu castigi nimic(material vorbind),in schimb iti poti face prieteni noi si poti afla multe lucruri interesante(despre masina ta...Critici sau simple pareri...Dupa caz)

            P.S. Avem membri si cu bicicleta(bineinteles marca Logan)
            am inteles. Masina, este logan, din nefericire momentan in service (oleak shifonata), cum e gata va vizitez si eu. Multzam de invitatie

            Comment


            • ) e pe locu 2
              Concurent: Truica Danut
              Localitate: Slatina
              Voturi: 2148

              Concurent: gusatu andrei
              Localitate: mioveni arges
              Voturi: 2124

              Concurent: Vanea Adrian
              Localitate: Caracal
              Voturi: 1891

              Comment


              • @costyn955
                Te asteptam!
                @NPoWer
                Pai pe 2 e demult desi merita pe 1...Pe care va fi in curand impreuna cu LoganClub!

                Comment


                • Vine ala din caracal cu loganu lui puternic din spate X(

                  Comment


                  • Nu mai vine ca a obosit...Doar se taraie si el
                    Broasca vad ca s-a umflat pana a pocnit

                    Comment


                    • Poate ca are dreptate si Cristi XP ca prea am discutat pe acest thread despre acest mic concurs si poate trebuia sa facem un thread special pentru asa ceva...... Da sau poate discutam aceast mic concurs pe Discuti generale.....Da si nu sunt de acord cu acele mici citate care sunt scurte si se posteaza consecutiv si care nu prea bat frumos la ochi, asta sa nu va faca sa credeti ca tin cu careva, tin cu Logan Club Mioveni imi plac oameni care sunt in el si ii respect foarte mult chiar daca mai fac mici abateri de la reguli, pentru ca fiecare om invata din greseli si nimeni nu sa nascut invatat.

                      Poze de asera de la intalnire.....
                      Attached Files
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Fratilor nea luat bah iara .....

                        bah ...

                        bagati voturi bah ca nu mai am la cn sa dau ..
                        cel mai simplu

                        Comment


                        • YGI pai ala de aseara cu 300 de voturi unde e?...Eu dau da am inceput sa nu mai prind deloc voturi...Si fac pauze lungi...In schimb de azi gata cu liberu...DRN la fel a incercat si dimineata a bagat si el ceva da tot greu,cel putin din zona noastra sunt cam frecate toate ip-urile alocate.Asta e poate mai gasim vreunu sa isi faca timp si in primul rand sa poataDuca-se ala cu 2 masini si asa degeba se duce sau poate sa aiba de unde se intoarce.
                          @KTL frumoase poze(cam intunecate totusi,pff si aveam aparatu de poze in torpedo ,sta de vreo luna acolo,da' am uitat de el)...Te-ai trezit?
                          Last edited by viorelu; 27 October 2008, 18:14.

                          Comment


                          • Misto poze baietzi...

                            Comment


                            • De ma Viorele e de la telefon pozele si nu prea au asa mare calitate noptea ziua ce ies frumoase.....Da acum o ora m-am trezit si io de tu stii cum e la discoteca(sch.3)
                              Hai sa vad ce pot sa mai fac si eu pentru vecinul meu YGI daca mai mere ceva.
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Originally posted by KaTaLyn View Post
                                Poate ca are dreptate si Cristi XP ca prea am discutat pe acest thread despre acest mic concurs si poate trebuia sa facem un thread special pentru asa ceva...... Da sau poate discutam aceast mic concurs pe Discuti generale.....
                                La mine in semnatura gasesti acel topic separat pe care te-ai gandit tu acum sa-l faci...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google