Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KaTaLyn View Post
    Viorel e incercarea ta si dreptul tau si al vostru cei din Pitesti sa infiintati Logan Club Pitesti si nu cred ca ar avea cineva de obiectat, asa ca multa bafta....
    Ma refeream de fapt la un post al lui NPoWer...Si la membrii LCMioveni din lista...Sa nu se creada alte chestii

    Comment


    • Originally posted by felixb View Post
      Un salut calduros din partea mea baieti,cei mai tari din tara, miovenistii.
      Toata stima si respectul meu Felixb, cand mai organizam si noi o intalnire cu voi, ca mi-ar face mare placere sa ne intalnim.....


      Viorel credem ca dai si tu un nume mare, acuma nu te uita in gura fiecaruia ce zice si mai ales a lui NPoWer el e un pusti si nu prea a inteles ce ai facut tu......
      Last edited by KaTaLyn; 31 October 2008, 08:30.
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Viorelu eu am zis la misto .. Ca oricum pana sa iau eu carnetu o sa se desfinteze logan club sau o sa fie gen lada club ....

        Comment


        • Unde ai zis?
          Ce ai zis?

          Comment


          • http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t7686p2.html uite linku ......Oricum am zis mai mult la misto..... Ca nici la bemo nu o sa mai trec prea repede .....

            Comment


            • Ai zis la misto si ai zis o chestie foarte nevinovata...Deci stai linistit

              Comment


              • Ca oricum daca vreau sa vin la pitesti vin si eu ca tot omu cu unu din mioveni cu loganu .......

                Comment


                • Bobo12 care esti u ?
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Sal Baieti,,sper Ca Am Mai Ramas Si Noi Ceva Pe Aici
                    Vedem Noi Duminica Ce Soi De Oameni Avem
                    cel mai simplu

                    Comment


                    • Cel din centru.....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Bazule ala din mijloc sunt eu pe vremea cand eram pletos :P

                        Comment


                        • Originally posted by b-16-ygi View Post
                          Sal Baieti,,sper Ca Am Mai Ramas Si Noi Ceva Pe Aici
                          Vedem Noi Duminica Ce Soi De Oameni Avem
                          Pai inscrie-te ca din ce vad eu in poll incurajati lumea de n-am ce sa zic(or veniti neanuntati)nu daia da' se uita omu' zice: ee slaba prezenta cred ca nici nu se tine...Nu mai zic de membrii noi din mioveni care vad ca inca mai apar pe forum cand vad in poll un membru,un organizator,si un membru din Pitesti,zice "astia fac misto".

                          Comment


                          • Ai luat si u permisu ? Nu team vazut la volan
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu m-ai vazut tu. ;) Da l-am luat. :P

                              Comment


                              • Ma bucur pentru tine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google