Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu am stabilit eu Viorel, ci baieti si asa am cazut de acord sa mergem saptamana viitoare adica pe 23 noembrie, daca ei vor sa mearga acuma merg, dar eu nu pot ca am treaba sambata si duminica asta....Daca e va duceti si singuri, dar era frumos sa mergem cati mai multi si tu stii prea bine ca e frumos
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Noi doar speram ca veniti si voi...Doar atat...Daca nu se poate ,nu se poate.Numai bine!

      Comment


      • Bai baieti am vb cu YGI in legatura de spectacolul care vrem sa-l dam si trebui sa ne intalnim maine la 18:00 la bemo pentru am pune la punct programul care vrem sa-l facem.Eu am vb cu presedintele de la PSD si a spus ca ne ajuta.
        cine poate sa vina este foarte bine pt ca fiecare parere conteaza
        ma bazez pe voi

        Comment


        • O sa incerc sa ajung si eu...Dar nu ar fi mai bine la primarie sau la o ciocolata in Andra?
          La bemo e frig rau...

          Comment


          • Ramane la bemo ca nu stam mult

            Comment


            • Ramane...Daca incalzesti bine masina si ne primesti pe toti in ea
              Nu uita de ceai fierbinte...

              Comment


              • Care ceai ma TweetY?...Sa nu uite de vinul ala fiert...

                Comment


                • Ba parca asa ramasese vorba pentru duminica viitoare..............Acum se vedem care vor sa mearga......... Care nu pot............... Eu as zice sa mergem in alta parte ca daca cei de la Lcp se duc duminica asta noi ce rost avem sa ne ducem imediat dupa ei mergem noi la targoviste de exemplu sau unde o fii si mergem si noi dupa 2-3 saptamani la Sibiu . Ce ziceti ?? Mi-am dat si eu cu parerea ;)

                  Comment


                  • Daca vreti facem ca voi adica nu duminica asta(urmatoarea) ca vad ca s-a schimbat programul de lucru la mine(Arpechim)...3 saptamani pauza ca la Dacia.
                    Last edited by viorelu; 12 November 2008, 03:20.

                    Comment


                    • Noi am ramas ca discutam pt duminica viitoare,si cred ca asa o sa ramana plecarea la sibiu

                      Comment


                      • In caz ca amanam si noi trec si eu Duminica pe acolo...Ati schimbat ora din cate vad eu?

                        Comment


                        • Duminica la orele 15:00, tot la Bemo, care se baga?
                          1. TWeetY
                          2.

                          Comment


                          • Duminica la orele 15:00, tot la Bemo, care se baga?
                            1. TWeetY
                            2. DVL

                            Comment


                            • Nu pomeneste nimeni nimic de intalnirea "racoroasa" de azi de la Bemo?
                              Iar am fost ai nimanui....

                              Comment


                              • Care ma ca am fost 3 masini...Am facut schite alea alea..;))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google