Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa fie o iesire reusita presimt...O sa se lase cu zapada pe drum

    Comment


    • Da cu multa zapada ca am vorbit eu cu astia de la meteo si au zis ca o sa ninga Si o lista cu cine vine astazi la intalnirea fulger la PetromV de la ora 19:00
      1.MrG
      2.........
      3.........
      4.........
      5.........
      6.........
      7.........

      Comment


      • Da cu multa zapada ca am vorbit eu cu astia de la meteo si au zis ca o sa ninga Si o lista cu cine vine astazi la intalnirea fulger la PetromV de la ora 19:00
        1.MrG
        2.AIC
        3.Alexutzu1
        4.........
        5.........
        6.........
        7.........

        Comment


        • Bosketel eu am fost la intalnire cu bicicleta ;) si era chear cald ;) (si la urechi ca aveam castile ;) iti dau una bicicleta , una pereche casti wolkman ,haine nu iti dau ca nu sunt bune de tn ... Alea ti le iei de acas .. Si pleci daca vrei ajungi si la Sibiu ;) (eu am ajuns pe Transfagarasan de la Curtea de Arges mai aveam 36 km pana la Balea Lac asa ca tu ajungi in 10-12 ore la Sibiu ... Pana la peco e incalzirea ;)

          Comment


          • Ati auzit prognoza meteo nu..???Cica o sa fie ninsoare
            low....&.....slow

            Comment


            • Da ... Da a plouat acu si nu o sa fie misto deloc voi la Sibiu o sa apucati sa va bateti cu oleaca de zapada noi in Mioveni s-ar putea sa nu apucam

              Comment


              • Eu o sa renunt sa mai merg la Sibiu.

                Comment


                • O sa renunti sau ai renunat deja...Anunta-ne si pe noi cand renunti ca sa sa stim si noi...Sincer una vorbim si alta facem...Deja incep sa ma multumesc sa port doar stikerele pe masina si nimic mai mult...Ce intalniri ce alte chestii...Nu le mai vad rostul...
                  Daca mai aveti idei dastea de indoiala cu privire la Sibiu ar trebui sa aflam si noi sa nu ma trezesc ca prostu' ca am plecat in excursie la Sibiu cu familiasi atat.
                  Ramane de duminica...oamenii inca se asteapta sa mergem la ei.
                  Last edited by viorelu; 22 November 2008, 10:43.

                  Comment


                  • Stai ma linistit Viorel ca meregem la Sibiu...Suntem destui care merg...Si a zis si Tweety ca vine...Yo nu-l cred ca nu mai merge...!!!

                    Comment


                    • Viorele daca nu o sa merg eu, asta nu inseamna ca o sa mergi doar tu cu familia...
                      P.S. Crezi ca sunt obligat sa merg sau nu merg? De intalniri...Daca nu le vezi rostul, asta e...

                      Comment


                      • Nu te obliga nimeni(ce dai cu otzetul)dar tragi si pe altii dupa tine probabil...Probabil ai vreun motiv de renunti...tu stii...

                        Comment


                        • P'asta cu otetul nu o stiu...
                          Nu vreau sa trag pe nimeni dupa mine, m-as bucura sa mergeti cat mai multi.
                          Iar daca am motive acestea sunt pur personale.

                          Comment


                          • Esti racit si nu vrei sa ne spui...sau te-a speriat zapada...sau cineva

                            Comment


                            • Probabil nu intelegi semnificatia cuvantului "personale"...Dar te faci tu mare

                              Comment


                              • Pai daca nu e ce am zis mai sus ar mai fi personale=venerice,interdictie din partea consoartei,lasitate...Si ma mai gandesc,mai sunt o gramadama mai gandesc cand ma voi face mai mare...la pensie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google