Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poi si cine mai vine la intalnire ca din cate vad nu vine nimeni azi la intalnire ???

    Comment


    • Eu nu pot veni

      Comment


      • Bai baieti cam putini dar a fost bine si asa decat deloc
        AIC, AVR, VLS & KTL
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Imi pare rau ca nu am venit dar am stat toata ziua prim oras sa ma plimb aiurea si nam vazut ce mai aveati programat. Data viitoare sper sa citesc cand si unde va intalniti

          Comment


          • Pacat domn politai ai fost prea ocupat cu amenzile ;) ) cate carnete ai luat azi ?

            Comment


            • Eu nu am mai venit pentru ca nu a postat nimeni ca vine si am crezut ca vin degeaba asa ca imi pare rau ca nu am venit .. Ce ati discutat de a fost intalnire fulger?A fost ceva important ?

              Comment


              • Ce interesat e bosket de la un timp...

                Comment


                • Ia uite ma nam somn. Acu e buna vremea de alergat niste motoare, nu mai e nici ceata. Ceva fulger vreodata la ora asta? Mai astept. Poate prind vreunu

                  Comment


                  • E meserie...Dar cam greu ceva fulger la ora asta...

                    Comment


                    • Scuze ca n am venit ,dar am crezut ca fac drumu degeaba.Nu erati hotarati,
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • Cred ca degeaba il faceai...Sincer...
                        Asteptam sa vedem ce au discutat acolo...

                        Comment


                        • Normal ca sunt interesat mai dutza eram si eu curios ce sa discutat de a fost o intalnire fulger

                          Comment


                          • Eu cand vorbesc si vreau sa facem o intalnire vorbesc serios si in acelas timp sunt si prezent chiar daca nu este nimenea si nu cred ca vam trimis mesaje degeaba, asa la baza sa fac misto de voi si chiar daca nu era nimeni eram eu acolo si va asteptam...

                            BIK nu cred ca faceai drumul degeaba noi am stat acolo cam o ora ....
                            Bosketel ne-am intalnit acolo dar de daca te iei dupa alta lume....

                            ....si ce am discutat mai nimic important ne-am strins si noi la un pahar de vorba si ceata multa, de daca am fost cativa.
                            Last edited by KaTaLyn; 2 December 2008, 13:58.
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Deci care era scopul intalnirii?

                              Comment


                              • Scopul intalniri?...Pai stai sa-ti explic ca vad ca nu prea intelegi si am mai citat si in postul anterior: un pahar de vorba, un suc, o bere, o cafea, discuti normale ca doar era 1 decembrie si ma gandisem ca va-ti plictisit pe acasa....Sper ca ai inteles
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google