Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau cafeaua
    low....&.....slow

    Comment


    • dar poze,nimic??
      sigpic

      Comment


      • Imi pare rau baieti dar nu am ajuns asa de repede acasa am avut oleaca de treaba, frumoasa intalnire am avut astazi chiar daca vremea nu a tinut cu noi dar a iesit super, parerea mea....invoiri, uni veneau alti plecau ca la scoala, dar a fost bine si asa....si cateva poze de la intalnirea de azi...
        Attached Files
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Inca o data imi cer scuze ca nu am ajuns...acum m-am intors de la Bucuresti.
          Ce ati decis pana la urma cu plecarea?

          Comment


          • Frumos! poate data viitaore va tine si vremea cu noi sau chiar ar fi frumos sa avem parte de zapada ;)

            Comment


            • Sambata 20 decembrie ora 9.00 plecare a membrilor LC Mioveni din Peco Petrom Mioveni...deci cam pe la 8.30 sa fiti pe acolo....
              Si as dori sa facem o lista cu cei care vor merge cu siguranta la Targoviste....

              1.Katalyn
              2..........
              3..........
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Merg si eu cu Rshcela mea la plimbare ca de, trebuie sa o mai scot si eu oleaca la aer. Sper sa iasa super plimbarea. Sa ma treceti si pe mine pacolo printre voi cand e sa mai faceti lista cu cine vine. Si e pusa bine si plecarea.

                Comment


                • Nu promit nimic cu plecarea la Targoviste...Daca o sa pot veni o sa vin cu cea mai mare plecere ;) Frumoase poze .. imi pare rau ca nu am putut ajunge si eu dar sper ca o sa ma revansez data viitoare

                  Comment


                  • Succes la Targoviste...si sper sa aveti parte de surprize(placute zic eu) sambata...o sa mai trec si eu pe la Bemo cand am timp
                    Last edited by viorelu; 16 December 2008, 14:38.

                    Comment


                    • sal
                      s-ar putea sa nu pot merge nici eu ,,,sa vedem cum lucrez,dar de obicei in luna asta e cam plin,,mai vedem,,,bye bye
                      cel mai simplu

                      Comment


                      • Nasol ca nu o sa pot merge cu voi la Targoviste!!!Sa fiti cuminti...:P
                        sigpic

                        Comment


                        • nici eu nu stiu sigur daca pot merge

                          Comment


                          • Imi pare rau baieti nici eu nu pot veni la Targoviste!!!
                            O sa mai avem excursii dastea si o sa merg si eu...
                            Sa aveti drum bun si distractie placuta... ;)

                            Comment


                            • Cu cate masini ne prezentam noi la drum sa vad daca se merita sa mergem, adica sa merg. Vad ca toata lumea sau majoritatea nu pot veni.

                              Comment


                              • noi doi,luam trenu?
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google