Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • va dau bicicleta ;) mai faceti si putin sport )

    Comment


    • salutare baietii ce mai faceti..?de data asta nam sofer pt intalnirea de la targoviste VLS e in spania ..va saluta

      Comment


      • Eu va spun de acuma ca nu merg... plec la pomana purcelusului Sa aveti distractie placuta cei care se duc ;)

        Comment


        • Sambata 20 decembrie ora 9.00 plecare a membrilor LC Mioveni din Peco Petrom Mioveni...deci cam pe la 8.30 sa fiti pe acolo....
          Si as dori sa facem o lista cu cei care vor merge cu siguranta la Targoviste....

          1. Katalyn
          2. Fane_yxa
          3. TWeetY
          4. .............
          5. .................

          Comment


          • Eu nu merg ....ma doborat criza , mai este si BIK

            Comment


            • Nu va suparati pe mine dar nici eu nu mai merg pentru ca suntem prea putini. Asa ca pa pa Targoviste. Astept alta plimbare unde se anunta mai multi oameni care merg. Drum bun cui se duce.

              Comment


              • Sambata 20 decembrie ora 9.00 plecare a membrilor LC Mioveni din Peco Petrom Mioveni...deci cam pe la 8.30 sa fiti pe acolo....
                Si as dori sa facem o lista cu cei care vor merge cu siguranta la Targoviste....

                1. Katalyn
                2. TWeetY

                Astia se pare ca suntem...

                Comment


                • Deci pana la urma nu va mai duceti la Targoviste nici unul??

                  Comment


                  • Baieti,plecarea asta la Targoviste nu a fost prea bine pusa in preajma sarbatorilor...

                    Comment


                    • Am vorbit si cu KTL si cu D-fens si se pare ca trebuie sa ii dam "CANCEL".

                      Comment


                      • cred ca asa e cel mai bine....nu se merita sa va duceti decat 2-3 persoane.....o sa mai avem ocazia asta de a merge pe acolo si poate atunci o sa fim mai multi....

                        Comment


                        • Tirgoviste a picat, este o certitudine...
                          Cineva amator sa mearga Duminica la Deva?
                          Sunt aproximativ 300 de km.

                          Comment


                          • pt mine e mult.duminica da,dar mioveni
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • E mult intradevar...nu 300,dar cam 253 km.Mie inca nu mi-a pierit gandul de Deva insa ma abtin.Deocamdata duminca programul este destul de incarcat.
                              Pacat de intalnirea de la Targoviste.Sper ca zilele astea de sfarsit de an sa fi fost de vina

                              Comment


                              • Intalnirea regionala de la Targoviste nu a picat si nu sa inchis ci doar sa amanat momentan, de asta e si mie imi pare rau, threadul va ramane deschis si se va propune o data in care sa ne intalnim si in care cam toti sa fim liberi ca sa iasa totul frumos ca la carte.....
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google