Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marfa intalnire...bafta

    Comment


    • Multumim Dutza

      Comment


      • Originally posted by Iulian View Post
        tuiti, katalyn, a fost o placere sa va cunosc, voi si Vali ce ati facut mai multi km, congrats
        sper sa ne revedem curand la o intalnire d-asta "regionala" sau daca nu la nationala de la anu
        Multumin "funky"...si noua ne-a facut placere sa va cunoastem...iar ce te priveste pe tine, esti un nebun

        Comment


        • Baietii voi ce faceti de Craciun ?? Pe unde va duceti?:P

          Comment


          • Dupa cate se vede am sa stau p net de craciun dar asta dupa ce ma dau in toate tiribombele frumoase din Pitesti. Craciun fericit la toata lumea!

            Comment


            • stiu ce face fane in noaptea de craciun.soferu lu mos craciun.
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • Super tare fane dk u vei fii soferu lui Mos Craciun

                Comment


                • aduce mosu de 10 ori mai repede cadourile daca e fane sofer ;) )

                  Comment


                  • daca e Fane soferu' lu mosu inseamna ca anul asta primes si yo cadouri...daca nu e,nu mai primesc.... ;)) :P

                    Comment


                    • Si iar am dat-o in discutii generale...

                      Comment


                      • Da asa e TWY,da pe mine crede-ma ca yo sunt dupa o noapte lunga de munca...ma mir ca mai pot scrie... ;)) ;))
                        Si apropo baieti...yo Craciunul il fac la Petrom V...ca am prins un "drag" de el...

                        Comment


                        • Bv ma ce super o sa fie la Petrom V

                          Comment


                          • Discutiile astea se vor continua AICI !!!

                            Comment


                            • Daca o sa fiu eu soferu lui mos craciun no sa mai primiti nimica ma , ca ala e batran si poate reusesc sai provoc vreun stop cardiac din cauza vitezei. Daca nu reusesc asta caut eu altceva tot sa opresc eu toate cadourile. Am glumit ma , dar tare sunt curios la care dintre noi va veni mosu, a? Ati fost cuminti?

                              Comment


                              • Da bineinteles ca am fost cuminti Dar mai bine ne spui u cui ii aduce mosu cadourii ca ar trebuii sa stii deja ca doar esti renul lui Mos Craciun

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google