Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare....Scuze ca nu am mai scris nimic pe forum dar am avut unele probleme de sanatate...Duminica poate vin si eu,dar nu pot sa stau mult ca ma deranjeaza operatia... Numai bine
    zoom-zoom

    Comment


    • te asteptam lca..

      Comment


      • Duminica se anunta alt gratar , asa ca faceti si voi rost de 100 mii acolo de niste mici ceva. Sa speram ca o sa fie frumos afara. De prezenta nu mai zic daca vin sau nu ca se stie. Sa vedem cata lume se strange duminica asta.

        Comment


        • imi cer scuze daca supar pe cineva pentru asta,dar dau drumu la o lista pentru duminica.cat mai devreme sper.nu pun ora inca .
          00.fane yxa,cu rashela
          01.alexutzu,cu roza
          02.bitza,cu zana
          03.....
          04.....
          lista e deschisa.cine mai doreste la gratar?cum a zis fane punem si noi max 10 ron pentru un mic.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • imi cer scuze daca supar pe cineva pentru asta,dar dau drumu la o lista pentru duminica.cat mai devreme sper.nu pun ora inca .
            00.fane yxa,cu rashela
            01.alexutzu,cu roza
            02.bitza,cu zana
            03.alin,pe jos
            04.....
            05.....
            06.....
            lista e deschisa.cine mai doreste la gratar?cum a zis fane punem si noi max 10 ron pentru un mic.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • Ar fi mai bine ca duminik sa ne intalnim intre ora13 maxim ora 13 .30 c sa avem mai mult timp de gratar. Deci l ora 13.30 maxim in parcare la bemo. Nu cred ca e asa devreme. Daca se vrea se poate.

              Comment


              • imi cer scuze daca supar pe cineva pentru asta,dar dau drumu la o lista pentru duminica.cat mai devreme sper.nu pun ora inca .
                00.fane yxa,cu rashela
                01.alexutzu,cu roza
                02.bitza,cu zana
                03.alin,pe jos
                04.mau cu (stai sa ma gandesc) cu fiara ))
                05.....
                06.....
                lista e deschisa.cine mai doreste la gratar?cum a zis fane punem si noi max 10 ron pentru un mic.
                Nimic in viata nu e intamplator... ''

                Comment


                • al!n nu mai bine iti iei o bicicleta decat pe jos ? ;) mai faci sport ... nu numa apasatu acceleratiei la masina si mersu pe jos

                  Comment


                  • imi cer scuze daca supar pe cineva pentru asta,dar dau drumu la o lista pentru duminica.cat mai devreme sper.nu pun ora inca .
                    00.fane yxa,cu rashela
                    01.alexutzu,cu roza
                    02.bitza,cu zana
                    03.alin,pe jos
                    04.mau cu (stai sa ma gandesc) cu fiara ))
                    05.ag20mls
                    06.....
                    lista e deschisa.cine mai doreste la gratar?cum a zis fane punem si noi max 10 ron pentru un mic.

                    Comment


                    • O parere personala!!!LoganClub devine intalniri la gratar??Nu ca ar fii ceva rau dar ar fii al treilea in 3 saptamani,sa nu devina pliktisitor la un momentdat...;)

                      Si inca ceva:"Intalnirea fulger la PetromV 10.04.1009":
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • nu devine plictisitor la gratar ,cred ca mai plictiseala e la bemo sa stam degeaba..;)

                        Comment


                        • ... o lista pentru duminica.ora 13-13.30 cel tarziu la bemo(parca) .
                          00.fane yxa,cu rashela
                          01.alexutzu,cu roza
                          02.bitza,cu zana
                          03.alin,pe jos
                          04.mau cu (stai sa ma gandesc) cu fiara ))
                          05.ag20mls
                          06.viorelu cu violeta (masina...ce credeati? )
                          07.....
                          lista e deschisa.cine mai doreste la gratar?cum a zis fane punem si noi max 10 ron pentru un mic sau un peste.
                          Last edited by viorelu; 11 April 2009, 20:42.

                          Comment


                          • ma ionutz,tot la bemo ne strangem.da altfel tunezi la o bere si un mic.am tot stat in bar toata iarna ca ursii.si multi evita sa vina pt ca isi fac planuri de gratar.asa ii impacam pe totzi.vad ca se anunta mai multi asa cu gratar decat simplu la bemo.sapt viitoare variem.bagam un fotbal ceva.sa stii ca am ras la gratar...o sa stam si la bemo,d-aia am zis sa ne adunam mai devreme.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • [QUOTE=viorelu;302488]... o lista pentru duminica.ora 13-13.30 cel tarziu la bemo(parca) .
                              00.fane yxa,cu rashela
                              01.alexutzu,cu roza
                              02.bitza,cu zana
                              03.alin,pe jos
                              04.mau cu (stai sa ma gandesc) cu fiara ))
                              05.ag20mls
                              06.viorelu cu violeta (masina...ce credeati? )
                              07.posibil sa ajung si eu cu brandusa(90bog)
                              lista e deschisa.cine mai doreste la gratar?cum a zis fane punem si noi max 10 ron pentru un mic sau un peste.

                              Comment


                              • sal

                                foto de la VTM azi campulung
                                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google