Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ionut TWY View Post
    Nu v-ati intalnit ieri?
    Imi cer scuze ca nu am venit...
    Ba da ...Eu , GGG ,DIA si CYP

    Comment


    • Id mess: antonyyo18 tel:0743513165

      Dupa cum spuneam..pot realiza la comanda orice modificare in fibra de sticla..bari..praguri unicate. sau dupa preferinta clientului.
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:27.

      Comment


      • Baietii peste 2 saptamani adunare totala...vin fratii de la Craiova ...sa aranjam ceva frumos...suntem gazde...duminca la ora 3 intalnire generala...!!
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:28.

        Comment


        • Prezent domnule ABY

          Comment


          • Prezent la intalneala
            Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

            Comment


            • Trebuie sa promiti!

              Comment


              • AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


                Cu respect Sticker Man
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Colegii, ce faceti v-a molesit ploaia de duminica si ati inmuiat si discutiile pe aici pe forum? Mi-au zis azi niste colegi din Mioveni. la Faculatate ca de dimineata a facut accident un Logan rosu cu stickere L O G A N club intre Mioveni si Pitesti dar nu au retinut numarul. si nici nu l-am zarit azi pe LCA la facultate. Duminica sper sa fim mai multi BAFTA si care stiti ce are RAS-u, si-a pus instalatie Xenon sau becuri d-alea care au aparut la 500 de mii???
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:31.
                  Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                  Comment


                  • CYP nu prea am mai fost la facultate din motive de sanatate(m-a durut undeva de scoala). Am fost azi pe la 1 si dupa o ora m-am plictisit si am plecat acasa. Nu am fost eu ala,cel putin eu asta imi amintesc
                    Last edited by laur_cos; 11 April 2008, 23:12.
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • Scuze LCA dar nu stiu in club decat 2 Logane rosii si daia;) insanatosire grabnica, poate apari la intalnire duminica
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:21.
                      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                      Comment


                      • Cred ca vin. Ce insanatosire? Nu cred ca (virgula) chiulangita cronica se vindeca si mai ales ca vreau sa stau cat mai mult pe acasa.
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:21.
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • Nici eu nu am fost...
                          Sper sa se fi inselat cel care ti-a spus.
                          Ne vedem Duminica!

                          Comment


                          • Miovenii nu va treziti sa ne punem de acord ce facem DUMINICA!

                            Comment


                            • Nu mai vorbeste nimeni din cati eram ...vorbiti daca ii vede-ti pe afar...sa vina duminca neaparat...
                              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:22.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google