Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ooohhhhhooooo ce se intampla pe aici??? la discuti va aprindeti repede, dar mi-as dori sa va aprindeti si la intalniri cati mai mullti, cam in ultimul timp cam raruti pe la intalnire nu zic ca si eu ma aflu in acelas colimatoriu cu voi (ca fiecare a avut cateva mici mari probleme in ultimul timp), dar haideti sa mai lasam si problemele astea deoparte si sa facem un efort mai indraznet, sa mai facem intalnirile de asta iarna, credeti-ma ca mi-as dori din tot sufletul sa facem acele intalniri de atunci......
    Apropo Logan Club Mioveni nu are nici un SEF' asa cum credeti voi si sper sa va iasa asta din cap

    baieti eu va propun o zi in care sa ne intalnim si va las pe voi sa alegeti si imi doresc si vreu prezenta maxima si daca este nevoie o sa dam si telefoane dupa voi daca nu intrati pe forum .....una din zile ar fii duminica la ora 16:00 tot in parcare la bemo( nu cred ca ar veni careva ca de e Pastele )..... daca nu marti la ora 16:00 tot la bemo si vreu prezenta maxima cat se poate sa nu avem loc in barul de la bemo))

    Intalnire membrilor Logan Club Mioveni...

    Duminica ora 16, Bemo
    1...........
    2...........
    3...........

    Marti ora 16, Bemo
    1.Katalyn
    2..........
    3..........


    ...eu unul as fi dispus sa vin si duminica daca este nevoie....
    Last edited by KaTaLyn; 17 April 2009, 08:36.
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • mai bine intalnirea luni cata ca e toata lumea libera....
      low....&.....slow

      Comment


      • daca nu o facem si luni intalnirea, nu este nici o suparare alex......
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Luni ora 16, Bemo
          1.Katalyn
          2.IonutzAIC
          3..........
          sigpic

          Comment


          • Logan Club Pitesti va ureaza Un paste fericit!!

            asa ca sa revin on topic
            Luni ora 16, Bemo
            1.Katalyn
            2.IonutzAIC
            3.Alexutzu
            Last edited by alexutzu; 18 April 2009, 00:19. Reason: Automerged Doublepost
            low....&.....slow

            Comment


            • Baieti imi pare chiar foarte rau,Luni nu pot ajunge la intalnire si nici Marti...pentru ca lucrez.....o sa aflu ce s-a discutat de pe la cine pot si eu....
              imi pare sincer rau ca nu voi fi prezent!!!
              Salutari tuturor si nu in ultimul rand sa aveti un Paste cat mai calduros!!!

              Comment


              • L.C.Bv. va doreste Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi. Toate cele bune ... restul e Logan
                Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                Comment


                • Lumina si caldura Pastelui sa va incalzeasca sufletele, sa va deschida inimile spre iubire, credinta, iertare.

                  Logan club Tg-Jiu va ureaza PASTE FERICIT!

                  Comment


                  • Luni ora 16, Bemo
                    1.Katalyn
                    2.IonutzAIC
                    3.Alexutzu
                    4. mau
                    Nimic in viata nu e intamplator... ''

                    Comment


                    • Va urez "Un Paste fericit!"...si cam atat in perioada astarestul e Logan!

                      Comment


                      • Logan Club Bucuresti va ureaza un calduros "Paste Fericit" alaturi de cei dragi. Sa aveti parte de sanatate, fericire, iubire si sa ne auzim cu bine!!!
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • Bucuria Sfintei Sarbatori a Invierii Domnului imi ofera prilejul de a va adresa voua, familiei si celor dragi, cele mai sincere urari de sanatate, fericire, impliniri si sa primiti binecuvantare cu Lumina in suflet, gand si cuvant, asa cum luminata este Sarbatoarea Pastelui!


                          Urez un Paste fericit alaturi de cei dragi la toti colegii si prieteni de pe acest forum!
                          sigpic

                          Comment


                          • Lumina sfanta sa va calauzeasca drumul in viata ! Multa pace si iubire in suflet. HRISTOS A INVIAT ! Va urez un PASTE FERICIT

                            Colegi dragi va astept la vara la mare si sa ne vedem sanatosi

                            Va saluta junioru' de la LC Constanta

                            Comment


                            • "Logan Club Ploiesti" va ureaza un Paste fericit, sanatate si tot ce va doriti !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • un Paste fericit si tot ce va doriti sa vi se implineasca...
                                Nimic in viata nu e intamplator... ''

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google