Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luni 20 aprilie Intalnire membrilor LoganClub Mioveni ora 16, Bemo
    1.Katalyn
    2.IonutzAIC
    3.Alexutzu
    4. mau

    .....doar atatia baieti, haideti ca se poate si mai bine....

    Paste Fericicit tuturor!!!
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Luni 20 aprilie Intalnire membrilor LoganClub Mioveni ora 16, Bemo
      1.Katalyn
      2.IonutzAIC
      3.Alexutzu
      4. mau
      5.ionut C I A
      6.........

      Paste Fericicit tuturor!!!
      sigpic

      Comment


      • LoganClub Botosani va doreste ca masa si casa sa va fie pregatite pentru sarbatoare, iar sufletul impacat, linistit si plin de pace si bucurie!
        Paste fericit!
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • Paste Fericit! tuturor loganistilor
          cel mai simplu

          Comment


          • Hristos a Inviat!

            Logan Club Roman

            Va ureaza sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate si multe impliniri.
            VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
            sigpic

            Comment


            • nu stiu daca o sa pot sa mai ajung la intalnire,ca trebuie sa plec pana la bucuresti dar sper sa ma intorc repede...
              Nimic in viata nu e intamplator... ''

              Comment


              • Salutare,sunt in Brasov momentan,nu stiu daca o s ajung la intalnire,sper sa va strangeti cat mai multi!!!
                sigpic

                Comment


                • chiar imi pare rau ca nu am reusit sa ma tin de cuvant dar a fost o coada infernala pe autostrada...abia acum am ajuns de la bucuresti
                  Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:15.
                  Nimic in viata nu e intamplator... ''

                  Comment


                  • Imi pare rau ca nu am ajuns azi,am fost cu ai mei la Brasov!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • suntem doi pe forum...nice
                      sigpic

                      Comment


                      • Super intalnire baieti am fost o gramada in parcare la Bemo, pacat ca mai erau locuri de parcare, dar nu a avut cine sa le ocupe, multumim baietilor de la Pitesti care ne-a tinut companie si au tot respectul din partea mea..... am si eu o intrebare: oare ce se intampla cu voi??? ok inteleg a fost pastele si sa lasat cu mancaruri copioase si bautura la greu, intelegem dar sper ca duminica viitoare sa va revansati si vreau sa vad asta....imi pare rau ca mergeau foarte frumos intalnirile noastre si eram foarte numerosi si mi-as dori sa se repete iarasi asa cum a fost odata si asta numai cu ajutorul vostru...si de acea propun sa facem lista de acuma pentru intalnirea de duminica...

                        Duminica 26 aprilie Intalnire Logan Club Mioveni ora 16, Bemo....
                        1.KaTaLyn
                        2............
                        3............
                        Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:16.
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Duminica 26 aprilie Intalnire Logan Club Mioveni ora 16, Bemo....
                          1.KaTaLyn
                          2.Alexutzu1
                          3............
                          4............
                          5............

                          P.S imi pare rau ca nu am putut veni Luni la intalnire , am fost la munca

                          Comment


                          • Eu nu apar duminica, la mine inca nu s-a terminat Pastele, mai am de facut cateva gratare. Tare sunt curios daca o sa fiti la bemo mai mult de 4 masini din mioveni, fara cei din Pitesti. In ultima perioada cam toata lumea are treaba .
                            Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:17.

                            Comment


                            • N'are nimic Fane, nu se supara nimeni, si inainte eram tot la fel la intalniri, cate 3 ,4 ne strangem. eu unul sunt obisnuit dar nu prea e frumos, logic cu cat suntem mai multi cu atata mai bine si mai frumos, si ar trebui sa exersam ca mai e oleaca si se apropie regionala...haideti baieti pentru intalnirea de duminica nu se mai arunca nimeni?...
                              Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:17.
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google