Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar a aratat ca o intalnire adevarata.ne-am facut de lucru pe la masini(multam intinzatorului de pasta fane),am ras,am discutat multe lucruri importante care trebuiau discutate mai de mult,unii au fost la suc,ce sa mai...nota 10 pt cine a organizat si pt cei care au participat.augustin si tweety fografi oficiali
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • frumoasa intalnire,pacat ca nu am reusit sa ajung...

      Comment


      • Super,de mult nu am mai vazut atatea poze de la intalnirile noastre!!!Sper sa mearga tot asa si toti ceilalti loganisti sa revina,sa umplem parcarea la Bemo!!!
        Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:02.
        sigpic

        Comment


        • Eeee parca parca ne-am mai revenit oleaca si incepe sa ne placa si ar trebuie sa o tinem tot asa pana regionala si dupa ea ca e frumos cand suntem mai multi, frumoasa intalnire , multumim membrilor LC Pitesti care ne-a onorat cu prezenta, multumim fotografilor oficiali care au facut niste poze super(se stiu ei care) si multumim baietilor de la Club Kia care ne-a onorat si ei cu prezenta...si s-o tinem tot asa si la urmatoarele intalniri si sa fim din ce in ce mai multi....
          Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:03.
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Ce sa mai, asea bai nene. Si totusi dupa mine cam putine, zau , dar totusi un pas inainte un sut in cur, sau 2 inapoi

            Comment


            • ma fane nu mai fi rau.se vede ca si-a revenit ktl.a fost ok.mai trebuia un gratar...
              Last edited by Ionut; 29 April 2009, 18:56.
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • Sau poate 2...
                Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:34.
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • A fost ceva diferit fata de celelalte intalniri si ca prezenta si ca atmosfera...Cred ca Tweety a avut ceva de-a face cu asta...Imi era dor sa ma tachinez cu cineva,acum il astept si pe Bazz!!:P
                  Last edited by Ionut; 29 April 2009, 18:56.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cu o floare nu se face primavara...daca nu veneau cei din Pitesti eram 4 tauni acolo...
                    cativa baieti din club isi savurau sucul la alte terase si vin sa spuna cate probleme au avut ei de nu au putut veni.
                    Asta e...unii au ajuns in LCM crezand ca vor primi ceva moca...de fiecare data cand consumam ceva si plateam la gramada "descurcaretii" uitau sa plateasca si ramaneam cativa sa acoperim si ce au consumat ei.
                    Altii care au venit de doua ori la intalnire au ajuns sa posteze si ei cu puncte de suspensie, insa fara sa inteleaga exact despre ce se discuta.
                    Stiu ca poate nu trebuia sa le spun insa hai sa nu ne mai ascundem si sa ne uimim cat de frumos si solidar e clubul nostru...
                    P.S. Felicitari celor din LC Pitesti care intr-adevar fac atmosfera si formeaza un grup unit.

                    Comment


                    • Asa e,poate nu se face primavara,dar macar sa mai iasa soarele si pe la noi...Poate ca si ceilalti vor incerca sa ajunga si pe la intalniri din cand in cand...
                      Last edited by Ionut; 29 April 2009, 18:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • tweety,5 tauni ca fane e sefu taunilor.sa stii ca vine cine se simte bine.eu,si bag mana in foc si pt alex si mau si inca catziva din pitesti,voi venii mereu cand voi putea.conteaza ca voi astia 5 sa va simtzitzi bine .si noua ne-a fost greu la inceput si voi ne-ati ajutat.si mai e alin ,un baiat de nota 10 care asteapta mereu sa vina c cineva la intalniri..imi pare rau ca unii prefera sa stea cu fetele la terasa decat la bascalie cu baietzii,asta e.intzelegeam o duminica ,doua dar asa...de baza e ca ne distram asa.intradevar se simte tweety la intalniri,si ionutz aic si fane ,si ktl ,si alin si boscke.
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • De baieti asta e, ce credeti ca e prima data cand suntem in situatia aceasta, lasati ca ne revenim noi in forta(sper)...
                          Last edited by Ionut; 29 April 2009, 18:52.
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Exact.Cred ca a fost de vine astenia de primavara...
                            Dar ne vom reveni.
                            Numai bine.
                            Last edited by Ionut; 29 April 2009, 18:54. Reason: 3 puncte de suspensie ajung
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • De acord ca trebuie sa ne revenim, exact cum am discutat si la intalnire...insa trebuie sa miscam ceva ca sa ne revenim.
                              Se pare ca unii au uitat ce am discutat acolo...o intalnire pe saptamana sa fie comuna cu cei din LC Pitesti, o data ei la noi, o data noi la ei, Ionut AIC co-organizator, cineva care sa urmareasca forumul sa editeze, si sa anime cat de cat discutiile...etc
                              Last edited by Ionut; 29 April 2009, 17:48.

                              Comment


                              • Pai incepem cu miscatul din "urechi" si din "roti" pt. a ajunge la intalniri.
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google