Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratilor eu as veni...dar am ramas fara masina...i-am imprumutat-o lu tata pentru un drum la tara...daca gasesc amator ca sa ma ia si pe mine...vin cu cea mai mare placere
    Last edited by Ionut; 17 May 2009, 21:51.

    Comment


    • Duminica 17 MAI 2009 ora 16:00 (asteptam cat mai multi ca sa vorbim de schimbarea orei):
      0.Rashella )
      1.Ionutz AIC
      2.Alexutzu1
      3.ABY
      4.mau
      5.alexutzu
      6.bitza
      7.alin
      8.ciprian(EZS)
      9.FXU
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Maine 90% sanse sa pot veni ... Din cate vad din Mioveni o sa vina multa lume ...

        @ionutzday iei o bicicleta si vi si tu la intalnire ) o sa fi ecologic o sa scutesti cativa litri de benizna ... si poate facem o liniuta )
        Last edited by Ionut; 17 May 2009, 21:52.

        Comment


        • Duminica 17 MAI 2009 ora 16:00 (asteptam cat mai multi ca sa vorbim de schimbarea orei):
          0.Rashella )
          1.Ionutz AIC
          2.Alexutzu1
          3.ABY
          4.mau
          5.alexutzu
          6.bitza
          7.alin
          8.ciprian(EZS)
          9.FXU
          10PETER
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • sa sti ca nici cu bicicleta nu imi e frica sa ma dau cu tine la o liniuta)...am demarajul extraordinar de bun....da o sa vedeti ca nu o sa lipesesc eu....si sa vedeti ce show fac maine)

            na belea k mi se sterg posturile...
            Last edited by ionutzday; 16 May 2009, 20:58. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • ti-a sters cineva ceva ma?nu cred ca e frumos.iar suntem bolnavi de sefie?
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • Salutare lume. Ma primiti si pe mine in LCM? Cu cine trebuie sa vorbesc ca sa ma inscriu, asta daca mai sunt locuri libere. Distractie placuta la intalnire
                Last edited by Ionut; 17 May 2009, 20:05.

                Comment


                • Ce de lume trecuta pe lista... Si din niste surse am aflat ca ar mai fii cativa doritori,chiar daca nu sunt trecuti pe lista!!!

                  Cata cu cea mai mare placere,te asteptam in fiecare duminica la ora 16 la Bemo!!!Inclusiv maine,daca ne poti face o vizita!!!Sa mai consulti forumul pentru noua ora de intalnire,se va modifica!!!
                  Last edited by Rricko21; 17 May 2009, 01:07. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Zambi vezi ca si eu am bicicleta cu 21 de viteze in fata, p"a mea s-ar putea sa n-o mai faci. Ramane sa stabilim o liniuta intre biciclete.
                    Last edited by Ionut; 17 May 2009, 20:05.

                    Comment


                    • day-ule se sterg posturile singure,au luat-o razna ))
                      Nimic in viata nu e intamplator... ''

                      Comment


                      • Duminica 17 MAI 2009 ora 16:00 (asteptam cat mai multi ca sa vorbim de schimbarea orei):
                        0.Rashella )
                        1.Ionutz AIC
                        2.Alexutzu1
                        3.ABY
                        4.mau
                        5.alexutzu
                        6.bitza
                        7.alin
                        8.ciprian(EZS)
                        9.FXU
                        10.PETER
                        11.viorelu

                        Comment


                        • mama mama ce de lume ...reinvie LCM
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • ce de lume..bravo.o rugaminte,daca se poate sa ajungem mai iute ca bucuresti cred ca la 3-3,30 e la mioveni.multumesc.
                            a era sa uit.am o propunere foarte serioasa:fane co-organizator
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • liniute pe bicla ? :O o sa incerc sa fiu prezent

                              @fane si a mea e tot cu 21 de viteze :> mai depinde si persoana care pedaleaza nu numai bicicleta ...
                              Last edited by Ionut; 17 May 2009, 20:06.

                              Comment


                              • adica nu sti ce gambe am la picere???)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google